Wymiana pokryć dachowych – część dachów oraz ocieplenie ścian wejścia na poddasze w budynku Szkoły Podstawowej w Dłużynie

Szkoła Podstawowa w Dłużynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412361
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412361/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 12:37
Lokalizacja
Dłużyna, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca768dd1-d12b-4598-b751-f74e6555eba2
Identyfikator
6971913999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412361 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wymiana pokryć dachowych – część dachów oraz ocieplenie ścian wejścia na poddasze w budynku Szkoły Podstawowej w Dłużynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa w Dłużynie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410231535

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szkolna 1

1.4.2.) Miejscowość: Dłużyna

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-140

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola.dluzyna@wloszakowice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dluzyna.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca768dd1-d12b-4598-b751-f74e6555eba2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412361

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00196391

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wymiana pokryć dachowych – część dachów oraz ocieplenie ścian wejścia na poddasze w budynku Szkoły Podstawowej w Dłużynie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresie wymianę pokryć dachowych oraz ocieplenie ścian wejścia na poddasze w budynku Szkoły Podstawowej w Dłużynie.

3.9.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-14

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlane Robert Nortman

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: REMONDEK Sebastian Gorczyca

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6970008407

4.3.3.) Ulica: ul. Leszczyńska 54

4.3.4.) Miejscowość: Święciechowa

4.3.5.) Kod pocztowy: 64-115

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 337000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00335829/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 337000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane