Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin

EIB S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412381
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412381/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 12:41
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f61c6593-e8b5-4f34-9e41-3de4b6883fda
Identyfikator
9560007485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412381 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: EIB S.A.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870270059

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Jęczmienna 21

1.4.2.) Miejscowość: Toruń

1.4.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: arkadiusz.wisniewski@eib.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.eib.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f61c6593-e8b5-4f34-9e41-3de4b6883fda

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412381

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 21-66791

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest organizacja dobrowolnego programu grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Zamawiających oraz członków ich rodzin, zapewnienie realizacji oraz pokrycie kosztów świadczeń zdrowotnych gwarantowanych w ramach umowy dla jej uczestników.

3.9.) Główny kod CPV: 66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Powszechny Zakład Ubezpieczeń Zdrowie S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5272663852

4.3.3.) Ulica: Rondo Ignacego Daszyńskiego 4

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-843

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1680264,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 108-368625

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużający się czas prowadzonego postępowania na kolejną usługę organizacji opieki medycznej pracowników.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Okres realizacji umowy przedłużył się o 1 dodatkowy miesiąc i wynosi 13 miesięcy.

5.4.6.) Wartość zmiany: 57376

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 742917 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi