Budowa sali gimnastycznej, samorządowego żłobka oraz samorządowego przedszkola przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Sulejów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412393
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412393/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 12:45
- Lokalizacja
- Sulejów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18c61317-fa2f-4e60-a4cc-79a846b2eb17
- Identyfikator
- 7711768348
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412393 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sali gimnastycznej, samorządowego żłobka oraz samorządowego przedszkola przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sulejów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648327
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Konecka 42
1.4.2.) Miejscowość: Sulejów
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-330
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 446102530
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sulejow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sulejow.biuletyn.net/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18c61317-fa2f-4e60-a4cc-79a846b2eb17
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412393
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00126220
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sali gimnastycznej, samorządowego żłobka oraz samorządowego przedszkola przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie w formule zaprojektuj i wybuduj
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.1 Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie robót budowlanych oraz uzyskanie pozwoleń na użytkowanie dla trzech zadań inwestycyjnych:
1. Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Uszczynie”, zadanie dofinansowane ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki, w ramach „Programu Olimpia – Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich” – Zadanie 1,
2. Budowa Samorządowego Żłobka w Uszczynie, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Utworzenie 25 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Żłobku Samorządowym w Uszczynie przy ul. Szkolnej 12”, zadanie dofinansowane z środków KPO w ramach programu pn. „Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029” - Zadanie 2,
3. Budowa Samorządowego Przedszkola w Uszczynie, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Samorządowego Przedszkola w Uszczynie” - Zadanie 3.
Zadania te przewidziano do realizacji na terenie działki, na której posadowiona jest szkoła podstawowa w Uszczynie, a obiekty muszą być połączone łącznikiem / łącznikami z istniejącym budynkiem szkoły. Warunek połączenia szkoły z salą gimnastyczną umożliwi uczniom dojście na zajęcia wychowania fizycznego bez konieczności opuszczania budynku szkoły, natomiast połączenie z budynkiem żłobka i przedszkola, umożliwi uczniom szkoły korzystanie ze stołówki, której lokalizację wraz z zapleczem kuchennym zaplanowano w obiekcie żłobka i przedszkola.
Zamawiający na potrzeby niemniejszego zamówienia opracował dwa Programy Funkcjonalno – Użytkowe:
1. Program Funkcjonalno – Użytkowy pn. „Budowa sali gimnastycznej wraz z łącznikiem i zapleczem socjalno-sanitarnym oraz niezbędną infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Uszczynie” (dalej jako PFU - Zadanie 1),
2. Program Funkcjonalno – Użytkowy pn. „Program Funkcjonalno – Użytkowy budowy obiektu żłobka samorządowego i obiektu przedszkola w Uszczynie w formule zaprojektuj i wybuduj”, (dalej jako PFU - Zadanie 2 i 3)
łącznie zwanych PFU.
Ze względu na:
• realizację trzech różnych funkcji tj. sali gimnastycznej, przedszkola, żłobka z uwzględnieniem zaplecza kuchennego ze stołówką,
• konieczność połączenia z istniejącym budynkiem szkoły,
• istniejące uwarunkowania terenu, w tym lokalizację istniejącej szkoły,
• obowiązujące przepisy i warunki techniczne, w szczególności budowlane i p.poż.,
Zamawiający nie określa na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lokalizacji i ilości budynków do realizacji. Zamawiający nie wyklucza tzw. zblokowania w jeden obiekt kubaturowy ani też nie wyklucza realizacji osobno budynku sali gimnastycznej z łącznikiem oraz osobno lokalizacji budynku, w którym będzie zlokalizowany żłobek z przedszkolem, kuchnią i stołówką. Wykonawca zobowiązany jest w terminie 1 miesiąca od daty podpisania umowy przedstawić do akceptacji 3 koncepcje projektowe uwzględniające różne lokalizacje obiektów na terenie inwestycji.
Założenia projektowe zawarte w PFU Zadanie - 1 i PFU Zadanie - 2 i 3 określają koncepcję Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia i nie stanowią o ostatecznych rozwiązaniach projektowych i wykonawczych. Ze względu na fakt, iż lokalizacja obiektów budowlanych będzie przedmiotem opracowania Wykonawcy, ilości pomieszczeń i ich powierzchnie opisane w PFU Zadanie - 1 i PFU Zadanie - 2 i 3, mogą ulec zmianie pod warunkiem ich uzgodnienia z Zamawiającym i Inspektorem nadzoru.
Wykonawca na etapie projektowania i wykonywania robót budowlanych, zobowiązany jest do każdorazowego uzgodnienia zmiany parametrów, zakresu, materiałów, rozwiązań projektowych, technicznych czy funkcjonalnych z Zamawiającym i Inspektorem nadzoru, w stosunku do zapisów zawartych w PFU Zadanie - 1 i PFU Zadanie - 2 i 3.
UWAGA:
• Panele fotowoltaiczne dostarczone w ramach zamówienia muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 roku, aby zapewnić nowoczesność i długoterminową niezawodność technologii. Okres gwarancji produktowej na panele PV wynosi minimum 10 lat, a moc modułów po 25 latach nie będzie niższa niż 80% mocy znamionowej.
W przypadku przekroczenia ustalonych progów utraty mocy, Wykonawca zobowiązany jest do bezpłatnej naprawy lub wymiany modułów wadliwych.
• Zamawiający informuje, że salę gimnastyczną należy zaprojektować i wybudować o 2 metry szerszą niż opisano w PFU – Zadanie 1.
3.2 Podstawą do wyceny przedmiotu zamówienia jest SWZ oraz PFU zgodnie z zapisami zawartymi w projektowanych postanowieniach umowy.
3.3 Wycena oferty winna uwzględniać wszystkie koszty i czynności niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującym prawem i normami. Zamawiający przewiduje obowiązkową wizję lokalną (opisaną w Rozdziale 21 pkt 21.6).
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-244.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ESINVEST GROUP sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7681837658
4.3.3.) Ulica: Westerplatte
4.3.4.) Miejscowość: Opoczno
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-300
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 12836284,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00234521/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z okolicznościami wskazanymi w Protokole konieczności z dnia 3 grudnia 2025r. (usunięcie odpadów i elementów nieujawnionych pod obrysem budynku, wymiana gruntów złożonych i nasypu antropogenicznego na nasyp budowlany) Strony rozszerzają zakres przedmiotu umowy o roboty dodatkowe oraz zmianę wynagrodzenia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku ze zmianą zakresu robót określoną w §2 dokonuje się zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy za wykonanie robót dodatkowych o kwotę 137.776,58 zł netto, 169.465,19 zł brutto.
W związku z tym ust. 2 w § 13 Umowy otrzymuje nowe brzmienie:
„Wynagrodzenie przyjęte na podstawie oferty Wykonawcy, wyraża się kwotą netto 10.573.780,24 (słownie: dziesięć milionów pięćset siedemdziesiąt trzy tysiące siedemset osiemdziesiąt złotych 24/100) plus podatek od towarów i usług (VAT), którego stawka w chwili podpisywania Umowy wynosi 23%, tj. kwotą brutto 13.005.749,69 zł (słownie: trzynaście milionów pięć tysięcy siedemset czterdzieści dziewięć złotych 69/100), w tym:
Zadanie 1 - Budowa Sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie: 6.222.347,31 zł, w tym:
cd. w Informacjach dodatkowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 169465,19
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z okolicznościami wskazanymi w Protokole konieczności z dnia 23.12.2025r. (zmiana pompy absorpcyjnej z dolnym źródłem ciepła na pompę absorpcyjną powietrzną wraz z kompleksowymi instalacjami dla obiektów szkoły - do granic opracowania - żłobka, przedszkola i sali gimnastycznej wraz z łącznikiem i zapleczem socjalnym).
UWAGA: zmiana 2 i 3 jest objęta jedną kwotą zmiany wynagrodzenia. Dlatego Zamawiający w zmianie 2 i 3 wykazuje tą samą wartość zmiany umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku z tym ust. 2 w § 13 Umowy otrzymuje nowe brzmienie:
„2. Wynagrodzenie przyjęte na podstawie oferty Wykonawcy, po zmianach wprowadzonych aneksami, wyraża się kwotą netto 10.801.090,22 (słownie: dziesięć milionów osiemset jeden tysięcy dziewięćdziesiąt złotych 22/100) plus podatek od towarów i usług (VAT), którego stawka w chwili podpisywania Umowy wynosi 23%, tj. kwotą brutto 13.285.340,97 zł (słownie: trzynaście milionów dwieście osiemdziesiąt pięć tysięcy trzysta czterdzieści złotych 97/100), w tym:
Zadanie 1 - Budowa Sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie: 6.348.605,25 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 232.803,16 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 6.115.802,09 zł
cd. w Informacjach dodatkowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 230000,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z okolicznościami wskazanymi w Protokole konieczności z dnia 23.12.2025r. (zmiana pompy absorpcyjnej z dolnym źródłem ciepła na pompę absorpcyjną powietrzną wraz z kompleksowymi instalacjami dla obiektów szkoły - do granic opracowania - żłobka, przedszkola i sali gimnastycznej wraz z łącznikiem i zapleczem socjalnym).
UWAGA: zmiana 2 i 3 jest objęta jedną kwotą zmiany wynagrodzenia. Dlatego Zamawiający w zmianie 2 i 3 wykazuje tą samą wartość zmiany umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku z tym ust. 2 w § 13 Umowy otrzymuje nowe brzmienie:
„2. Wynagrodzenie przyjęte na podstawie oferty Wykonawcy, po zmianach wprowadzonych aneksami, wyraża się kwotą netto 10.801.090,22 (słownie: dziesięć milionów osiemset jeden tysięcy dziewięćdziesiąt złotych 22/100) plus podatek od towarów i usług (VAT), którego stawka w chwili podpisywania Umowy wynosi 23%, tj. kwotą brutto 13.285.340,97 zł (słownie: trzynaście milionów dwieście osiemdziesiąt pięć tysięcy trzysta czterdzieści złotych 97/100), w tym:
Zadanie 1 - Budowa Sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie: 6.348.605,25 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 232.803,16 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 6.115.802,09 zł
cd. w Informacjach dodatkowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 230000,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z okolicznościami wskazanymi w Protokole konieczności z dnia 25.11.2025r. (wykonanie drugiej jednostki wentylacyjnej) Strony rozszerzają zakres przedmiotu umowy o roboty dodatkowe określone w tym protokole.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku z tym ust. 2 w § 13 Umowy otrzymuje nowe brzmienie:
„2. Wynagrodzenie przyjęte na podstawie oferty Wykonawcy, po zmianach wprowadzonych aneksami, wyraża się kwotą netto 10.801.090,22 (słownie: dziesięć milionów osiemset jeden tysięcy dziewięćdziesiąt złotych 22/100) plus podatek od towarów i usług (VAT), którego stawka w chwili podpisywania Umowy wynosi 23%, tj. kwotą brutto 13.285.340,97 zł (słownie: trzynaście milionów dwieście osiemdziesiąt pięć tysięcy trzysta czterdzieści złotych 97/100), w tym:
Zadanie 1 - Budowa Sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie: 6.348.605,25 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 232.803,16 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 6.115.802,09 zł
cd. w Informacjach dodatkowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 49591,28
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z okolicznościami wskazanymi w Protokole konieczności z dnia 05.05.2026r. (jednolite parapety zewnętrzne w całym obiekcie, zmiana drzwi wewnętrznych z pełnych płycinowych na z wypełnieniem szklanym, położenie tapety salach przedszkolnych i żłobkowych zamiast malowania, zmiana centrali telefonicznej nas system video domofonowy, zamiana zamków w głównych drzwiach dzielących obiekt na zamki z elektrozaczepami, montaż dodatkowych tulei do siatkówki, położenie dodatkowego okablowania do montowanych w przyszłości rolet zewnętrznych) Strony rozszerzają i zmieniają zakres przedmiotu umowy o roboty dodatkowe i zamienne określone w tym protokole.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
„2. Wynagrodzenie przyjęte na podstawie oferty Wykonawcy, po zmianach wprowadzonych aneksami, wyraża się kwotą netto 10.874.991,90 (słownie: dziesięć milionów osiemset siedemdziesiąt cztery tysiące dziewięćset dziewięćdziesiąt jeden złotych 90/100) plus podatek od towarów i usług (VAT), którego stawka w chwili podpisywania Umowy wynosi 23%, tj. kwotą brutto 13.376.240,04 zł (słownie: trzynaście milionów trzysta siedemdziesiąt sześć tysięcy dwieście czterdzieści złotych 04/100), w tym:
Zadanie 1 - Budowa Sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie: 6.360.565,18 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji
o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 232.803,16 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 6.127.762,02 zł
cd. w Informacjach dodatkowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 90899,07
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 13376240,04 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
cd. Krótkiego opisu do Zmiany nr 1: 1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 232.803,16 zł2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 5.989.544,15 zł
Zadanie 2 - Budowa Samorządowego Żłobka w Uszczynie: 3.339.521,17 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 128.443,12 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 3.211.078,05 zł
Zadanie 3 - Budowa Samorządowego Przedszkola w Uszczynie: 3.443.881,21 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 132.456,97 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 3.311.424,24 zł.”
cd. Krótkiego opisu do Zmiany nr 2, 3 i 4:
Zadanie 2 - Budowa Samorządowego Żłobka w Uszczynie: 3.416.187,84 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 128.443,12 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 3.287.744,72 zł
Zadanie 3 - Budowa Samorządowego Przedszkola w Uszczynie: 3.520.547,88 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 132.456,97 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 3.388.090,91 zł.”
cd. Krótkiego opisu do Zmiany nr 5:
Zadanie 2 - Budowa Samorządowego Żłobka w Uszczynie: 3.456.437,56 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 128.443,12 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 3.327.994,44 zł
Zadanie 3 - Budowa Samorządowego Przedszkola w Uszczynie: 3.559.237,30 zł, w tym:
1) Za wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji o pozwoleniu na budowę oraz dokonanie wymaganych prawem zgłoszeń robót niewymagających pozwolenia na budowę (etap I realizacji zamówienia): 132.456,97 zł
2) Za wykonanie robót budowlanych i pozostałych prac (etap II realizacji zamówienia): 3.426.780,33 zł.”
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |