Przeprowadzenie audytu certyfikującego, audytów re-certyfikujących oraz audytów nadzoru dla potrzeb PWPW S.A.
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412427
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 12:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-019a3b8b-5637-462d-b9f2-ce1e9a001d4a
- Identyfikator
- 5250001090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi audytu
Wykonawcy
1 przyznane
BUREAU VERITAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
270 261,75 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412427 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie audytu certyfikującego, audytów re-certyfikujących oraz audytów nadzoru dla potrzeb PWPW S.A.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011836796
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sanguszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-222
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 22 235 21 97
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pwpw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwpw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction/5215471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Produkcja zabezpieczonych druków, banknotów oraz dokumentów tożsamości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie audytu certyfikującego, audytów re-certyfikujących oraz audytów nadzoru dla potrzeb PWPW S.A.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-019a3b8b-5637-462d-b9f2-ce1e9a001d4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326599
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NO.260.25.2026.ET
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 290000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przeprowadzenie akredytowanej recertyfikacji
Zintegrowanego Systemu Zarządzania Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. składającej się z pięciu
systemów zarządzania: ISO 9001, 14001, 45001, 27001, 37001 oraz certyfikacja jednego systemu zarządzania: ISO 50001 wraz z audytami nadzoru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79212000-3 - Usługi audytu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270261,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270261,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270261,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUREAU VERITAS POLSKA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213223301
7.3.3) Ulica: ul. Domaniewska 44
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-672
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270261,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2030-04-30| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |