Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026.

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412430
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 12:53
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c9a6dd4-959c-40fd-aec3-857d2a8300a1
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM PRANICAKlikuszowa 72, PL · lot 0
179 856,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412430 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182611100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352575

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c9a6dd4-959c-40fd-aec3-857d2a8300a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071924/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Remont pomieszczeń remizy OSP w Zubrzycy Dolnej z przeznaczeniem na utworzenie świetlicy wiejskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371248

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.1.57.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 134499,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje „Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej realizowanego w ramach zadania „Małopolskie świetlice wiejskie 2026” zgodnie z załączonym
przedmiarem robót oraz Opisem przedmiotu zamówienia.
2. Zakres robót, czynności niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w ust. 1, obejmuje
w szczególności: Prace budowlano-remontowe w budynku remizy OSP Zubrzyca Dolna na potrzeby świetlicy wiejskiej na III
kondygnacji, w tym:
1) Skucie posadzki na całości remontowanych pomieszczeń
2) Wywóz gruzu z terenu budowy
3) Wykonanie posadzki cementowej zbrojonej wraz z izolacją cieplną i p. wilgociową
4) Płytki podłogowe ( kształt i kolor ustalić z Inwestorem)
5) Ściana w pom. WC
6) Montaż drzwi jesionowych (115x200cm) szklonych na salę, oraz dwóch drzwi jesion do WC ( wygląd drzwi ustalić z
Inwestorem.
7) Wykonanie instalacji wodnej, kanalizacji. C.O. i montaż dwóch grzejników.
8) Montaż instalacji elektrycznej w obydwu pomieszczeniach WC i awaryjnej.
9) Malowanie pomieszczeń wraz z łazienką, kolor ścian ustalić z Inwestorem.
10) Płytki ścienne w łazience i podłogowe w łazience i dwóch salach, kolor i kształt płytek ustalić z Inwestorem.
11) Montaż osprzętu instalacji wodnej, baterie, pisuar i muszla klozetowa.
12) Instalacja wentylacji mechanicznej w obydwu WC.
13) Montaż 3 szt. drzwi wraz z ścianami z płyty HPL w WC.
14) Montaż klimatyzatora, grzanie/ chłodzenie 12,0 KW.
3. . Nomenklatura Wspólnego Słownika Zamówień – Nazwy i Kody CPV:
przedmiot główny:
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
przedmioty dodatkowe:
45000000-7 Roboty budowlane
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki;
Załącznik nr 8 Przedmiar, Załącznik nr 9 - Załącznik graficzny
5. Wymagany okres gwarancji:
Wymagany okres gwarancji na wykonane roboty budowlane i zastosowane materiały – minimum 36 miesięcy - maksymalnie
60 miesięcy od daty odbioru końcowego robót
UWAGA!!! Zamawiający informuje, że długość udzielonej gwarancji stanowi kryterium wy-boru oferty najkorzystniejszej o
wadze 40 %. Wykonawca który zaproponuje najdłuższy okres gwarancji ale nie dłuższy niż 60 miesięcy otrzyma
maksymalnie 40 pkt. natomiast wykonawca który zaproponuje wymagany okres gwarancji (36 miesięcy) otrzyma 0 pkt.
6. Zamawiający nie dopuszcza różnych okresów rękojmi i gwarancji (okres rękojmi i gwarancji ma być taki sam). Okresy
rękojmi i gwarancji jakości stanowią kryterium oceny ofert

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179856,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421890,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179856,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADAM PRANICA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO USŁUGOWE"PRANICA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352287955

7.3.3) Ulica: Klikuszowa

7.3.4) Miejscowość: Klikuszowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-404

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179856,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane