„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026”

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412449
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412449/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 12:57
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c30a929c-9f19-4b14-885f-8b7d6157c520
Identyfikator
9930649981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynków

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412449 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122449079

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Traugutta 5a

1.4.2.) Miejscowość: Tarnów

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-101

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tosir.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/tosirekreacji

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c30a929c-9f19-4b14-885f-8b7d6157c520

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412449

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00230168

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Nazwa zamówienia:
„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026"
2. Określenie przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont pomieszczeń budynku obsługi stadionu LA przy
ul. Piłsudskiego na działce nr 4/7 obr. 106 w Tarnowie.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
a) Przebudowę wejścia do budynku- parter
b) Roboty remontowe i modernizacyjne- II piętro
c) Roboty zakresu instalacji elektrycznej i teletechnicznej
d) Roboty zakresu instalacji sanitarnych
e) Ocieplenie stropu nad modernizowanym II piętrem budynku
f) Remont i modernizacja szatni nr 17
g) Remont i modernizacja szatni nr 15
h) Roboty końcowe
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Budowlana Adro-Bau Andrzej Drogoś, 33-131 Łęg Tarnowski, ul. P.C.K. 10 A

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 873 188 15 39

4.3.3.) Ulica: ul. P.C.K. 10 A

4.3.4.) Miejscowość: Łęg Tarnowski,

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-131

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 494580,10 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00296963/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 494580,10 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane