Oznakowanie poziome dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Stargardzie, zamówienie na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412460
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412460/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 12:59
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a519b2d-d337-4ddb-a546-f9f230f0639e
Identyfikator
6692214133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412460 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Oznakowanie poziome dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Stargardzie, zamówienie na podst. art. 305 pkt 1 w związku
z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.2.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szczecińska 31

1.4.2.) Miejscowość: Koszalin

1.4.3.) Kod pocztowy: 75-122

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.stargard@zzdw.koszalin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a519b2d-d337-4ddb-a546-f9f230f0639e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412460

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Oznakowanie poziome dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Stargardzie, zamówienie na podst. art. 305 pkt 1 w związku
z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu oznakowania poziomego cienkowarstwowego i grubowarstwowego na drogach wojewódzkich na terenie działania RDW w Stargardzie

3.9.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

20 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): VOBEMA POLSKA Sp.z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642398060

4.3.3.) Ulica: Polna 10

4.3.4.) Miejscowość: Piła

4.3.5.) Kod pocztowy: 64-920

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 114402,30 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00317118/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 114402,28 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Roboty budowlane