„Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w sołectwie Jarocin”
Gmina Jarocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412493
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412493/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:04
- Lokalizacja
- Jarocin, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ec54a40-bad3-4c9b-ac80-d0fc88b0c9e1
- Identyfikator
- 6020018288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412493 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w sołectwie Jarocin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jarocin
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409399
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Jarocin 159
1.4.2.) Miejscowość: Jarocin
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-405
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gminajarocin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jarocin.ug.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ec54a40-bad3-4c9b-ac80-d0fc88b0c9e1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412493
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00248679
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w sołectwie Jarocin”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest: „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w sołectwie Jarocin”
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej wewnętrznej w sołectwie Jarocin, obejmujących przygotowanie terenu, wykonanie podbudowy oraz nawierzchni bitumicznej wraz z robotami wykończeniowymi.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
• wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
• roboty pomiarowe i przygotowawcze,
• karczowanie zakrzewień oraz usunięcie humusu,
• rozbiórkę istniejącej konstrukcji drogi,
• profilowanie i zagęszczenie podłoża,
• wykonanie stabilizacji podłoża cementem,
• wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
• wykonanie poboczy i zjazdów,
• wykonanie nawierzchni asfaltowej (warstwa wiążąca i ścieralna),
• skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
• roboty wykończeniowe, w tym plantowanie skarp i obsianie trawą.
Roboty należy wykonać zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami prawa budowlanego oraz zasadami wiedzy technicznej, z zapewnieniem właściwej organizacji i bezpieczeństwa ruchu drogowego na czas prowadzenia prac oraz zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną – załącznik nr 9 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LACH-POL Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524598010
4.3.4.) Miejscowość: Golce
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-405
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 224066,64 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00321215/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 224066,64 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |