ZP-2380-16/2023 „Parkowanie i przechowywania pojazdów o DMC do 3,5 t, o DMC pow. 3,5 t i części zamiennych zabezpieczonych na koszt Policji
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412529
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412529/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:13
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7919ecaa-761b-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412529 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
ZP-2380-16/2023 „Parkowanie i przechowywania pojazdów o DMC do 3,5 t, o DMC pow. 3,5 t i części zamiennych zabezpieczonych na koszt Policji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.2.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.4.2.) Miejscowość: Katowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.7.) Numer telefonu: 478512050
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7919ecaa-761b-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412529
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00060625
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZP-2380-16/2023 „Parkowanie i przechowywania pojazdów o DMC do 3,5 t, o DMC pow. 3,5 t i części zamiennych zabezpieczonych na koszt Policji
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Parkowanie i przechowywanie pojazdów o DMC do 3,5t. i części pojazdów dla KMP Jaworzno oraz inną jednostkę Policji zlecającą wykonanie usługi za pośrednictwem tej jednostki, całodobowo w każdy dzień roboczy miesiąca oraz soboty, niedziele i święta . Szacowane ilości dób parkowania zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ-formularzu ofertowym. Podane wartości są ilościami szacunkowymi i posłużą do wyliczeń w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. Ilości rzeczywiście wykonanych parkowań będą wynikały z bieżących potrzeb danej jednostki. Wykonawca winien wskazać w Załączniku nr 1 do SWZ- formularzu ofertowym lokalizację parkingu tj. jeden adres. W przypadku podania więcej niż jednego adresu parkingu, Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy jako niezgodną z SWZ na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Ustawy Pzp.
Odległość parkingu od siedziby jednostki powinna znajdować się w odległości nieprzekraczającej 50 km licząc po trasie z siedziby KMP/KPP na wskazany w załączniku nr 1- formularzu ofertowym adres parkingu.
3.9.) Główny kod CPV: 98351100-9 - Usługi parkingowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "DELTA" Sp. z o.o.,
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 2220017251
4.3.3.) Ulica: ks. bpa Herberta Bednorza 19,
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-384
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7541,86 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00190352/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-01-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7541,86 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |