Budowa skateparku oraz toru rolkarskiego w Koronowie

Gmina Koronowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412541
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412541/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 13:15
Lokalizacja
Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cabd6eed-81c6-4d8b-b91a-cba1ce37baf0
Identyfikator
5542554358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie wyrobów metalowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty rozbiórkoweRoboty izolacyjneBetonowanieRoboty murarskie i muroweTynkowanieRoboty malarskieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychMontaż instalacji piorunochronnejInne instalacje elektryczneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412541 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku oraz toru rolkarskiego w Koronowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koronowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350665

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 1

1.5.2.) Miejscowość: Koronowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-010

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 523826459

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paulina.tomaszewska@um.koronowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.koronowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351847

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa skateparku oraz toru rolkarskiego w Koronowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cabd6eed-81c6-4d8b-b91a-cba1ce37baf0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412541

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015149/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Budowa skateparku oraz toru rolkarskiego w Koronowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376075

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja stanowić będzie miejsce sportu i rekreacji. W ramach zadania planuje się zagospodarowanie terenu, tj. rozbiórkę 2 budynków gospodarczych murowanych oraz 1 budynku gospodarczego blaszanego, budowę toru rolkarskiego, skateparku, altany oraz uzupełniających obiektów małej architektury takich jak ławki, kosze na odpady, budowę stacji napraw rowerów, montaż stojaka na rowery, tablicy regulaminowej.
W zakresie opracowania znajduje się również budowa budynku gospodarczego na działce nr 746/7, obręb M. Koronowo oraz budynku magazynowego na działce nr 777/20, obręb M. Koronowo. Zagospodarowanie terenu. Roboty elektryczne i roboboty związane z budową przyłączy wodociągowych i zewnętrznej instalacji wodociągowej, zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej oraz systemu nawadniania.

Lokalizacja: Obręb – Koronowo – M.; miejscowość: Koronowo; gmina: Koronowo
718/2, 746/2, 720/2, 777/20, 777/8, 746/7, 777/16, 725/14, 725/13, 725/7
Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych NR Edycja8/2023/479/PolskiLad

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w dniu 24.08.2026 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 3 100 000,00 zł brutto. Wszystkie oferty złożone w postępowaniu przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego. W związku z faktem, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane