Dowóz uczniów do szkół w okresie od 7 stycznia 2026 r. do 26 czerwca 2026 r.

GMINA PIENIĘŻNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412556
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412556/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 13:18
Lokalizacja
Pieniężno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0e442a0-6ab0-4914-b177-212f7dc966db
Identyfikator
5821562196
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412556 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dowóz uczniów do szkół w okresie od 7 stycznia 2026 r. do 26 czerwca 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIENIĘŻNO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748005

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Generalska 8

1.4.2.) Miejscowość: Pieniężno

1.4.3.) Kod pocztowy: 14-520

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.4.7.) Numer telefonu: tel. 55 237 46 00

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pieniezno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pieniezno.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0e442a0-6ab0-4914-b177-212f7dc966db

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412556

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00588832

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dowóz uczniów do szkół w okresie od 7 stycznia 2026 r. do 26 czerwca 2026 r.

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Codzienny dowóz i odwóz dwojga dzieci niepełnosprawnych z Pieniężna na zajęcia lekcyjne do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie. Wykonawca musi zapewnić opiekę w trakcie transportu.

3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-01-07 do 2026-06-26

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Powiat Ostródzki reprezentowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7411769645

4.3.3.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 5

4.3.4.) Miejscowość: Ostróda

4.3.5.) Kod pocztowy: 14-100

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 36380,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00001626/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 32640 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi