Wyposażenie ośrodka zapasowego (serwerownia) dla platformy cyfrowej wspierającej procesy kontroli w zakresie zarządzania i analityki – projekt.
Najwyższa Izba Kontroli
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412642
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412642/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ba19704-c82a-471e-9d75-2204fc7dff96
- Identyfikator
- 5261058627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412642 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wyposażenie ośrodka zapasowego (serwerownia) dla platformy cyfrowej wspierającej procesy kontroli w zakresie zarządzania i analityki – projekt.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Najwyższa Izba Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Filtrowa 57
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-056
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nik.zp@nik.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nik.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ba19704-c82a-471e-9d75-2204fc7dff961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyposażenie ośrodka zapasowego (serwerownia) dla platformy cyfrowej wspierającej procesy kontroli w zakresie zarządzania i analityki – projekt.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ba19704-c82a-471e-9d75-2204fc7dff96
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412642
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118747/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wyposażenie ośrodka zapasowego (serwerownia) dla platformy cyfrowej wspierającej procesy kontroli w zakresie zarządzania i analityki - Projekt
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356687
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BAG-BAZ.25.42.2026.DP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie przez Wykonawcę szczegółowej dokumentacji inwentaryzacyjnej oraz
kompleksowego projektu wykonawczego, zwanego dalej Projektem, w ramach którego oczekuje się wykonania Opisu Przedmiotu Zamówienia obejmującego opis prac, usług i komponentów wyposażenia ośrodka zapasowego (DRC) w Najwyższej Izbie Kontroli, wykaz materiałów i parametrów minimalnych na materiały równoważne, wykaz wymagań dla
podmiotów wykonawczych oraz przedmiar i kosztorys inwestorski. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowić będzie wkład techniczny niezbędny do przygotowania przez Zamawiającego przyszłego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wdrożenie projektu DRC. W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów w ramach wdrażanych rozwiązań,
Wykonawca pełnić będzie również Nadzór Merytoryczny i Nadzór Autorski nad pracami wykonywanymi na podstawie Projektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72241000-6 - Usługi specyfikacji projektu krytycznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |