Montaż szybu oraz platformy jezdnej windy osobowej w budynku Oświęcimskiego Centrum Kultury wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi
OŚWIĘCIMSKIE CENTRUM KULTURY W OŚWIĘCIMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412683
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412683/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:45
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fafca39-70d6-4ce0-9a10-d9db43227f15
- Identyfikator
- 5491056589
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412683 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż szybu oraz platformy jezdnej windy osobowej w budynku Oświęcimskiego Centrum Kultury wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚWIĘCIMSKIE CENTRUM KULTURY W OŚWIĘCIMIU
1.3.) Oddział zamawiającego: OCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357184621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Śniadeckiego 24
1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-602
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 842 25 75
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ock@ock.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ock.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9fafca39-70d6-4ce0-9a10-d9db43227f151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż szybu oraz platformy jezdnej windy osobowej w budynku Oświęcimskiego Centrum Kultury wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fafca39-70d6-4ce0-9a10-d9db43227f15
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412683
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00261876/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Montaż szybu oraz platformy jezdnej windy osobowej w budynku Oświęcimskiego Centrum Kultury wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323202
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA/342/4/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Postępowanie dotyczy zadania inwestycyjnego pn. „Montaż szybu oraz platformy jezdnej windy osobowej w budynku
Oświęcimskiego Centrum Kultury wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi”, w dokumentach zamówienia zwanego też
„zadaniem inwestycyjnym” lub „inwestycją”.
2) Zamówienie realizowane jest w ramach zadania pn. „OCK dostępne - modernizacja infrastruktury Oświęcimskiego
Centrum Kultury poprzez montaż windy osobowej wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi”.
3) Inwestycja uzyskała dofinansowanie w ramach PROGRAMU RZĄDOWEGO Infrastruktura domów kultury 2026 ze
środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
4) Przedmiotem zamówienia, do wykonania którego zobowiązany będzie wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu,
jest wykonanie wykonanie zadania inwestycyjnego zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego, poprzez
wykonanie robót budowlanych polegających na montażu szybu platformy osobowej przystosowanej do korzystania przez
osoby niepełnosprawne, wraz z dostawą kabiny windy wraz z osprzętem oraz innych niezbędnych materiałów i urządzeń
oraz realizacją wszelkich czynności towarzyszących w ramach inwestycji.
5) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego, warunki realizacji zamówienia,
odbioru i rozliczenia, warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w załączonych do SWZ:
a) dokumentacji projektowej,
b) przedmiarze robót,
c) wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego,
d) wzorze dokumentu gwarancyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326934,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313650,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASPAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472146682
7.3.3) Ulica: ul. Karpacka 22
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313650,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |