Przebudowa drogi gminnej nr 369021T w Szumsku polegająca na budowie chodnika przez wieś
GMINA RAKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412613
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412613/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:31
- Lokalizacja
- Raków, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2a43622-75dc-4f5e-8601-ae01c5abaf29
- Identyfikator
- 6572524517
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412613 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 369021T w Szumsku polegająca na budowie chodnika przez wieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA RAKÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010642
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: OGRODOWA 1
1.4.2.) Miejscowość: Raków
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-035
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.7.) Numer telefonu: 41 35-35-018
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2a43622-75dc-4f5e-8601-ae01c5abaf29
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412613
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00486350
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi gminnej nr 369021T w Szumsku polegająca na budowie chodnika przez wieś
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 369021T w Szumsku polegające na budowie chodnika przez wieś.
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę odcinka drogi gminnej nr 369021T w Szumsku polegające na budowie chodnika przez wieś, która zlokalizowana jest na działkach ewidencyjnych o nr 213, 144/5, 162/1, 164/1, 52/2, obręb Szumsko, gmina Raków, powiat kielecki.
W zakres robót budowlanych wchodzi m.in.: korytowania / roboty ziemne pod konstrukcję jezdni, podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem i z kruszywa łamanego, nawierzchni z betonu asfaltowego. Dodatkowo w ramach zadania wykonany zostanie chodnik po stronie lewej, pobocze po stronie prawej, remont istniejącego odwodnienia, wykonanie oznakowania pionowego oraz wykonanie niezbędnych robót drogowych.
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
11 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROGMAR s. c. M. Godzina , P. Podeszwa R. Godzina , M. Podeszwa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6612142013
4.3.4.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
4.3.5.) Kod pocztowy: 27-400
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1319427,22 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00588552/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1319427,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |