Budowa oświetlenia drogowego w wybranych miejscowościach na obszarze gminy Kobierzyce w podziale na zadania.

Gmina Kobierzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412621
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412621/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 13:33
Lokalizacja
Kobierzyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7d17edb-33f3-4311-9f6a-965b1354fcff
Identyfikator
8961308068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412621 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego w wybranych miejscowościach na obszarze gminy Kobierzyce w podziale na zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1

1.4.2.) Miejscowość: Kobierzyce

1.4.3.) Kod pocztowy: 55-040

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ugk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7d17edb-33f3-4311-9f6a-965b1354fcff

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412621

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00494706

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa oświetlenia drogowego w wybranych miejscowościach na obszarze gminy Kobierzyce w podziale na zadania.

Umowa dla części nr 11

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Określenie przedmiotu zamówienia dla części 11 (Zadanie nr 11).
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa oświetlenia drogowego – ul. Ogrodowa w miejscowości Wierzbice.”
Opis: długość linii kablowej ok. 135 m, przybliżona ilość słupów 4 szt., lokalizacja: dz. nr 409, 417, 408/5. Szczegóły określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WEBER SYSTEM MARZENA ŁYPACZEWSKA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6341090740

4.3.3.) Ulica: UL. ASFALTOWA 15A/12

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 52-235

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 26112,90 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00118134/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 26112,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane