Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów oraz modułu preanalitycznego-sor
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412652
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412652/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:38
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5e14f39-ddb1-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6182025893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412652 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów oraz modułu preanalitycznego-sor
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Poznańska 79
1.4.2.) Miejscowość: Kalisz
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5e14f39-ddb1-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412652
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 107-296259
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów oraz modułu preanalitycznego-sor
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1 dostawę odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych, w ilości dostosowanej do ilości badań określonych przez Zamawiającego w Formularzu Cenowym (1) – stanowiącym załącznik nr 3
do SWZ,
1.2 dzierżawę:
2 analizatorów biochemicznych,
2 analizatorów immunochemicznych,
modułu preanalitycznego- sortera.
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2022-07-25 do 2026-07-244.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4865722,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 165-468670
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wyrobu wymienionego w poz. 9.59 Formularza Cenowego nastąpiła na wniosek wykonawcy z uwagi na okoliczności przewidziane i opisane w paragrafie 6 ust.2 umowy .
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
w Formularzu cenowym w poz. 95.9
było: CRP Latex Calibrator Highly Sensitive Set producent Beckman Coulter nr katalogowy ODC0027
jest: CRP Latex Calibrator Normal Set producent Beckman Coulter, nr katalogowy ODC0026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wyrobu wymienionego w poz. 68 Formularza Cenowego nastąpiła na wniosek wykonawcy z uwagi na okoliczności przewidziane i opisane w paragrafie 6 ust.2 umowy .
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
w Formularzu cenowym w poz. 68
było: Przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie (Tg) producent Beckman Coulter nr katalogowy A32898
jest: Przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie Antibody II (TgAb) producent Beckman Coulter nr katalogowy C86552
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wyrobu wymienionego w poz. 71 Formularza Cenowego nastąpiła na wniosek wykonawcy z uwagi na okoliczności przewidziane i opisane w paragrafie 6 ust.2 umowy .
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
w Formularzu cenowym w poz. 71
było: FT4, producent Beckman Coulter, nr katalogowy 33880
jest: FT4, producent Beckman Coulter, nr katalogowy C76421
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4550277,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |