podobne roboty budowlane do zamówienia podst. na wykonanie robót bud pn.: ,,Budowa budynku inwentarskiego dla ptaków wraz (...) infrastrukturą techniczną przy ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14”

Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412654
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412654/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 13:38
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4b930c1-7a3b-461c-b7d9-e2e9f9066baf
Identyfikator
6770052355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412654 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
podobne roboty budowlane do zamówienia podst. na wykonanie robót bud pn.: ,,Budowa budynku inwentarskiego dla ptaków wraz (...) infrastrukturą techniczną przy ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350029679

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 30-232

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: 12 425 35 51

1.4.8.) Numer faksu: 12 425 35 51 w. 33

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoo-krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoo-krakow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Fundacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4b930c1-7a3b-461c-b7d9-e2e9f9066baf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412654

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

podobne roboty budowlane do zamówienia podst. na wykonanie robót bud pn.: ,,Budowa budynku inwentarskiego dla ptaków wraz (...) infrastrukturą techniczną przy ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest budowa trzech budynków inwentarskich na pobyt zwierząt wraz z wybiegami zewnętrznymi, pomostem, infrastrukturą techniczną w terenie, dojściami i dojazdem oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie w szczególności następujących elementów:
• budowa 3 budynków inwentarskich na pobyt zwierząt z możliwością obserwacji zwierząt z kładki dla zwiedzających
• budowa drewnianej kładki dla zwiedzających meandrującej między projektowanymi budynkami oraz istniejącym drzewostanem
• wykonanie ogrodzenia wybiegu zewnętrznego dla zwierząt
• budowa infrastruktury technicznej w budynku i w terenie zgodnie z wnioskiem pozwolenia na budowę

3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-04-24

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Remontowo Budowlana PROFIL-LUX Tadeusz Milc

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441234890

4.3.3.) Ulica: Miodowa 2

4.3.4.) Miejscowość: Kaszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-060

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3395000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00411629/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zgodnie z par. 17 ust. 2 pkt 1 lit. n umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wydłużenie terminu realizacji umowy do dnia 30.06.2026 r. w związku okolicznościami, których nie dało się wcześniej przewidzieć (konieczność przeprojektowania konstrukcji podparć wolier oraz stóp fundamentowych słupów, wystąpienie kolizji z nieczynnym szambem ujawnione podczas wykonania podwalin pod mocowanie wolier)

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zgodnie z par. 17 ust. 2 pkt 1 lit. n umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wydłużenie terminu realizacji umowy do dnia 30.06.2026 r. w związku okolicznościami, których nie dało się wcześniej przewidzieć (konieczność wzmocnienia pomostów drewnianych, zmiana osiatkowania poręczy/balustrad, dodatkowe wzmocnienie pomostów)

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3395000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Roboty budowlane