Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
Województwo Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412662
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412662/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-263b2f9c-6c69-4013-b425-08eea33cca9b
- Identyfikator
- 1132453940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412662 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazovia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-263b2f9c-6c69-4013-b425-08eea33cca9b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412662
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 242476-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
Umowa dla części nr 9
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ IX
Zestaw IX z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego
Opis: 1 kapelusz słomkowy 800 szt. 2 torba papierowa pionowa 300 szt. 3 opaska odblaskowa 800 szt. 4 długopis aluminiowy 1 000 szt. 5 koszulka 1 000 szt.
3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
18440000-5 - Kapelusze i nakrycia głowy
18937000-6 - Torebki do pakowania towarów
30192000-1 - Wyroby biurowe
18331000-8 - Koszulki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Media Consulting Agency Irina Chicherina
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 33756,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 539576-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 33756,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |