„Przebudowa drogi wewnętrznej nr ew. 718/3, 948/17, 949/3 w m. Warzyce w km 0+000-0+200” i „Utwardzenie placu postojowego przy budynku Szkoły Podstawowej w Szebniach”
GMINA JASŁO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412670
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412670/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 13:42
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e735a9f4-ed03-4a35-b175-ea53c6d67cf0
- Identyfikator
- 6851600312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412670 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej nr ew. 718/3, 948/17, 949/3 w m. Warzyce w km 0+000-0+200” i „Utwardzenie placu postojowego przy budynku Szkoły Podstawowej w Szebniach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASŁO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440264
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 4
1.4.2.) Miejscowość: Jasło
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.7.) Numer telefonu: 13 44 366 69
1.4.8.) Numer faksu: gmina@gminajaslo.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminajaslo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminajaslo.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e735a9f4-ed03-4a35-b175-ea53c6d67cf0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412670
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00165070
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi wewnętrznej nr ew. 718/3, 948/17, 949/3 w m. Warzyce w km 0+000-0+200” i „Utwardzenie placu postojowego przy budynku Szkoły Podstawowej w Szebniach”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.
„a/ „Przebudowa drogi wewnętrznej nr ew. 718/3, 948/17, 949/3 w m. Warzyce w km 0+000-0+200”
W ramach przebudowy drogi planowane roboty polegać będą na:
- poszerzeniu jezdni
- wykonaniu stabilizacji gruntu cementem i kruszywem naturalnym jako doziarnienie
- wykonaniu podbudowy z kruszyw łamanych pod warstwy konstrukcyjne drogi
- wykonaniu nowej nawierzchni jezdni ( warstwa wiążąca i ścieralna),
- wykonaniu poboczy z kruszyw łamanych,
- wykonaniu rowu odwadniającego
- wykonaniu przebudowy zjazdów,
b/ „Utwardzenie placu postojowego przy budynku Szkoły Podstawowej w Szebniach”
W ramach utwardzenia placu postojowego w Szebniach przy Szkole Podstawowej roboty polegać będą na:
- wykonaniu podbudowy z kruszyw łamanych pod warstwy konstrukcyjne placu,
- wykonaniu nowej nawierzchni placu i drogi dojazdowej( warstwa wiążąca i ścieralna),
- montażu obrzeża na placu postojowym od strony boiska sportowego,
1. Szczegółowy zakres robót określa: przedmiar robót Załącznik nr 1a; 1b; do SWZ, oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót Załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowo Usługowa Grzegorz Ligęzka
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8721168188
4.3.3.) Ulica: ul. Okrągła 1
4.3.4.) Miejscowość: Brzostek
4.3.5.) Kod pocztowy: 39-230
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 304114,94 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00221448/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana podyktowana jest potrzebą wykonania robót dodatkowych
przez dotychczasowego wykonawcę.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Aneksem wprowadza się zmianę wynagrodzenia Wykonawcy ze względu na konieczność wykonania robót dodatkowych dla
poprawy odwodnienia placu postojowego przy budynku Szkoły Podstawowej w Szebniach.
5.4.6.) Wartość zmiany: 308581,05
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 308581,05 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |