Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Kamionka Wielka

Gmina Kamionka Wielka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412673
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412673/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 13:42
Lokalizacja
Kamionka Wielka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9afaa5ba-00e9-4dec-a770-6792b5800161
Identyfikator
7343514860
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty budowlane w zakresie objazdówRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412673 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Kamionka Wielka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamionka Wielka

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892280

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kamionka Wielka 5

1.4.2.) Miejscowość: Kamionka Wielka

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-334

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.4.7.) Numer telefonu: 18 445 60 17

1.4.8.) Numer faksu: 18 445 60 17 wew. 44

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kamionkawielka.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamionkawielka.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9afaa5ba-00e9-4dec-a770-6792b5800161

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412673

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00211024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Kamionka Wielka

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z zadaniem pn.: „Poprawa infrastruktury drogowej w Gminie Kamionka Wielka:
- droga „Plebańskie” w miejscowości Kamionka Wielka
- droga „Homontówka” w miejscowości Kamionka Wielka
- droga „Dworskie” w miejscowości Kamionka Wielka
- droga „Do Przekaźnika” w miejscowości Mystków
- droga „Michalikówka” w miejscowości Królowa Polska
- oznaczona jako dz. nr. 645 w miejscowości Bogusza
- oznaczona jako dz. nr. 65/4 w miejscowości Bogusza
- oznaczona jako dz. nr. 625/11, 626, 629/4, 630/5, 630/7 w miejscowości Mszalnica.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacji warunków zamówienia, zwaną dalej "SWZ".

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233144-0 - Roboty budowlane w zakresie objazdów

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZBD Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792409718

4.3.3.) Ulica: Jagodowa 61

4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 370164,38 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00292045/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 370164,38 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane