Strefa rekreacji przy kompleksie sportowym w Mniszkowie

LUDOWY KLUB SPORTOWY "MNISZKÓW" W MNISZKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412744
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412744/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 13:56
Lokalizacja
Mniszków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b3da104-e9dd-4a68-b05c-306fb9d61ee3
Identyfikator
7681632488
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychUsuwanie glebyRoboty budowlane w zakresie parków rozrywki

Wykonawcy

1 przyznane

MJ LANGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSULEJÓW, PL · lot 0
358 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412744 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Strefa rekreacji przy kompleksie sportowym w Mniszkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LUDOWY KLUB SPORTOWY "MNISZKÓW" W MNISZKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592141934

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. mjr. Hubala 2B

1.5.2.) Miejscowość: Mniszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-341

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lks.mniszkow@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/lksmniszkowfanpage

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b3da104-e9dd-4a68-b05c-306fb9d61ee3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Kultura fizyczna i sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Strefa rekreacji przy kompleksie sportowym w Mniszkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b3da104-e9dd-4a68-b05c-306fb9d61ee3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412744

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS)- komponent wdrażanie LSR

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający informuje, że Zamówienie objęte jest dofinansowaniem otrzymanym w naborze: POPRAWA DOSTĘPU DO MAŁEJ INFRASTRUKTURY PUBLICZNEJ w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS)- komponent wdrażanie LSR.
2. „Strefa rekreacji przy kompleksie sportowym w Mniszkowie”
Infrastruktura sportowo-rekreacyjna zlokalizowana zostanie we wschodniej części działki ozn. nr ewid. 117, obr. Mniszków na terenach zieleni nieurządzonej.
Sprawnościowy plac zabaw składać się będzie z 22 modelów urządzeń w tym tablicy informacyjnej, ławek, koszy. Teren inwestycji nie jest ogrodzony. Na terenie placu zabaw projektuje się nawierzchnię bezpieczną-żwirową pod zestaw zabawowy oraz z mat gumowych pod pozostałą część zgodnie z częścią graficzną opracowania.
Przewidywane prace obejmują:
- przygotowanie terenu
- montaż urządzeń placu zabaw i małej architektury
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej
- wykonanie dojścia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty stanowiące załącznik nr 1 do niniejszej SWZ - Dokumentacja, tj.:
1) Dokumentacja techniczna,
2) Przedmiar robót,
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Ww. dokumenty stanowią część umowy, a wymagania określone choćby w jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy tak jakby były zawarte w całej dokumentacji
W przypadku stwierdzenia braku danych lub różnic w przedmiarach robót Wykonawca powinien zgłosić się do Zamawiającego o wyjaśnienie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45112500-0 - Usuwanie gleby

45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 358500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399336,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 358500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MJ LANGE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712915449

7.3.3) Ulica: ul. Dobra Woda 226

7.3.4) Miejscowość: Sulejów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-330

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 358500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane