„Przebudowa budynku usługowego obejmująca budowę wewnętrznego dźwigu osobowego, na działce nr ewid. 430/210 położonej w Dębicy przy ul. Metalowców, obr. 2 m. Dębica”

Gmina Miasta Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412737
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412737/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 13:55
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-763fe2e6-1fff-4073-bfd6-46c4ed2c423a
Identyfikator
8721000477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanie bez zbrojeniaFundamentowanieKonstrukcje z betonu zbrojonegoMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412737 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku usługowego obejmująca budowę wewnętrznego dźwigu osobowego, na działce nr ewid. 430/210 położonej w Dębicy przy ul. Metalowców, obr. 2 m. Dębica”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ratuszowa 2

1.4.2.) Miejscowość: Dębica

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-763fe2e6-1fff-4073-bfd6-46c4ed2c423a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412737

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 811862-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Przebudowa budynku usługowego obejmująca budowę wewnętrznego dźwigu osobowego, na działce nr ewid. 430/210 położonej w Dębicy przy ul. Metalowców, obr. 2 m. Dębica”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa budynku usługowego obejmująca budowę wewnętrznego dźwigu osobowego, na działce nr ewid. 430/210 położonej w Dębicy przy ul. Metalowców, obr. 2 m. Dębica”
Zakres, określenie, skrócony opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych związanych z budową wewnętrznej windy zlokalizowanej w klatce schodowej budynku usługowego położonego na działce nr ewid. 430/210 obr. 2 m. Dębica przy ul. Metalowców.
Zakres robót m. in.:
a) roboty rozbiórkowe i wyburzenia (w tym utylizacja i wywóz gruzu),
b) roboty murarskie,
c) roboty betonowe (w tym zbrojenie konstrukcji),
d) roboty izolacyjne,
e) roboty instalacyjne elektryczne,
f) roboty wykończeniowe (ścian, podłóg, sufitów),
g) inne roboty towarzyszące niezbędne do wykonania inwestycji,
h) dostawa i montaż dźwigu osobowego (wraz z uzyskaniem decyzji UDT)
Uwaga:
Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji wskazanej w OPZ Sekcja B SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262210-6 - Fundamentowanie

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe HAND-BUD Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722079363

4.3.3.) Ulica: ul. Puszkina 9

4.3.4.) Miejscowość: Dębica

4.3.5.) Kod pocztowy: 39-200

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 578100,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 185218-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana ustawy o podatku od towarów i usług w zakresie rozliczania faktur w systemie KSeF

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wprowadzenie zapisów dotyczących rozliczeń w systemie KSeF w par. 10 umowy.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

konieczność zmiany zakresu rzeczowego umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana par. 1 w zakresie wykonania niezbędnych prób, badań, pomiarów, zabezpieczeń, włączeń i odbiorów technicznych;
zmiana par. 2 ust. 2 umowy - nowy termin zakończenia: 10.08.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiany zakresu rzeczowego, dodatkowe roboty, zmiana wartości umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana treści par. 9 ust. 1 umowy, który otrzymuje brzmienie:
1. Za wykonanie przedmiotu umowy strony ustalają wynagrodzenie kosztorysowe w wysokości:
netto: 487 603,27 zł
VAT (23 %): 112 148,75 zł
brutto 599 752,02 zł
słownie brutto: pięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset pięćdziesiąt dwa złote 02/100.

5.4.6.) Wartość zmiany: 21652,02

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 599752,02 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane