Dostawa probówek i sprzętu jednorazowego użytku do badań laboratoryjnych dla RCKiK w Kaliszu (część1-2)

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W KALISZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412745
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412745/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 13:56
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4a0a57e-013f-11ef-885b-8267c0608453
Identyfikator
6181857781
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Probówki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412745 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa probówek i sprzętu jednorazowego użytku do badań laboratoryjnych dla RCKiK w Kaliszu (część1-2)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W KALISZU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000301664

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kaszubska 9

1.4.2.) Miejscowość: Kalisz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@krwiodawstwo.kalisz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://krwiodawstwo.kalisz.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4a0a57e-013f-11ef-885b-8267c0608453

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412745

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00296931

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa probówek i sprzętu jednorazowego użytku do badań laboratoryjnych dla RCKiK w Kaliszu (część1-2)

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego probówek i sprzętu jednorazowego użytku do badań laboratoryjnych w podziale na 2 części:
Część nr 1
Dostawa probówek do próżniowego systemu pobierania krwi
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy”, „Formularz ofertowy” oraz „Projektowane postawienia umowy”, stanowiące załączniki do SWZ.
3. Czas trwania zamówienia – 24 miesiące od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania ilości określonych w zamówieniu.
4. Umowa może zostać przedłużona aneksem, w przypadku, gdy do upływu terminu obowiązywania umowy nie zostanie wybrana przez Zamawiającego całkowita ilość towaru określonego w umowie, nie dłużej jednak niż na okres dodatkowych 6 miesięcy.

3.9.) Główny kod CPV: 33192500-7 - Probówki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-03

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eclipse Boluk-Sobolewska Spółka komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751410150

4.3.3.) Ulica: Prof. M. Życzkowskiego 18

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-864

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 351043,20 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00365189/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

do końca realizacji umowy nie zamówiono całkowitej ilości towaru określonego w umowie

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji umowy do dn. 04.08.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 349552,89 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy