Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412774
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412774/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:02
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecc055af-9095-41ae-bb2d-f87ab6f819dc
- Identyfikator
- 8171750893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412774 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żeromskiego 22
1.4.2.) Miejscowość: Mielec
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 177800146
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecc055af-9095-41ae-bb2d-f87ab6f819dc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412774
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 26/2025 nr 80928-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Umowa dla części nr 29
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w Grupie 29 jest sprzedaż i dostawa roztworu
ponadtlenkowego do płukania i leczenia ran ostrych i przewlekłych w postaci płynu i żelu,
opatrunków hydrożelowych, w tym: L.p. Nazwa międzynarodowa J.m. Ilość 1 Wodny roztwór
ponadtlenkowy o naturalnym pH o działaniu przeciw drobnoustrojowym i przeciwzapalnym
zawierający w składzie 40 ppm kwasu podchlorawego i 40 ppm podchlorynu sodu , służący do
płukania, odkażania i nawilżania ran ostrych, przewlekłych, o skuteczności potwierdzonej
badaniami klinicznymi, wyrób medyczny 1a opakowanie ze spryskiwaczem 250 ml op 100 1b
opakowanie 500 ml op 200 2 Hydrożel, roztwór ponadtlenkowy w formie płynnego żelu, o
naturalnym pH o działaniu przeciw drobnoustrojowym i przeciwzapalnym zawierający w
składzie kwas podchlorawy i pod chloryn sodu w stężeniu 60 ppm, do płukania, odkażania i
nawilżania ran ostrych, przewlekłych, wyrób medyczny , op. 120 g op 300 3 Opatrunek
hydrożelowy jałowy, na wszystkie oparzenia termiczne. Chłodzi bezpośrednio po nałożeniu.
Bezpieczny dla dzieci, niemowląt i osób starszych. Nie wykazuje reakcji alergicznych lub
reakcji ze skórą . Nie przykleja się do ran i może być nakładany bezpośrednio na nią ,
konsystencja przejrzysta. Nie zawiera benzenu, bezpieczny dla oczu i śluzówek. 3a opatrunek
12cm x 12 cm szt 150 3b opatrunek 12cm x 24 cm szt 100 3c opatrunek 22cm x 28 cm szt 30 3d opatrunek 30 x 40 cm na twarz, anatomiczne wycięcia na oczy, nos, usta szt 2
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-06-05 do 2026-08-054.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KIKGEL Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7732478124
4.3.3.) Ulica: ul. Skłodowskiej 7
4.3.4.) Miejscowość: Ujazd
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-225
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 34827,32 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.S.: 126/2025 435822-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana numerów katalogowych oraz kodów UDI-DI
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie aneksu zmieniono nr katalogowy:
poz. 1a z P-E21T00 na P-E13990T00
poz. 1b z P-E22T00 na P-E1393T00
poz. 2 z P-E11T00 na P-E1448T00
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Niewykorzystanie wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie prawa opcji przedłużono umowę do dnia 05,08.2026r., nie dłużej niż do wykorzystania wartości Umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykorzystanie znaczne wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie aneksu zwiększono wartość pierwotną umowy do kwoty 34 827,32 zł
5.4.6.) Wartość zmiany: 3137,31
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 34753,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |