Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Wyrzysk
GMINA WYRZYSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412782
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412782/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:04
- Lokalizacja
- Wyrzysk, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04da1ec3-353f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7642607173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412782 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Wyrzysk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYRZYSK
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wyrzysku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791260
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bydgoska 29
1.4.2.) Miejscowość: Wyrzysk
1.4.3.) Kod pocztowy: 89-300
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wyrzysk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyrzysk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04da1ec3-353f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412782
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00388610
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Wyrzysk
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego gminy Wyrzysk, o którym mowa w art. 13a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 977 ze zm.) oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem i uchwaleniem planu ogólnego.
3.9.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
16 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Piotr Szczepański
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tomasz Kuźniar
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: -
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 143000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00481225/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie konieczności rozszerzenia zakresu prac o elementy niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, których potrzeby realizacji nie można było przewidzieć przez Zamawiającego w dniu zawarcia umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Wykonawca wykona przedmiot umowy, określony w §1 w terminie do 20 miesięcy od dnia podpisania umowy.
2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia, ustala się na:
1) I ETAP – do 8miesięcy od dnia podpisania umowy – (w tym czasie Wykonawca przekaże Zamawiającemu projekt planu ogólnego wraz z uzasadnieniem i prognozą oddziaływania na środowisko (części tekstowe, graficzne, dane przestrzenne) w zakresie niezbędnym do zaopiniowania i uzgodnienia projektu planu, celem dalszego procedowania zgodnie z art. 13i ust. 5 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym).
2) II ETAP – do 20 miesięcy od dnia podpisania umowy – (zakończenie prac - za zakończenie prac uznaje się datę upływu terminu do stwierdzenia przez Wojewodę Wielkopolskiego niezgodności uchwały z przepisami prawa).
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie konieczności rozszerzenia zakresu prac o elementy niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, których potrzeby realizacji nie można było przewidzieć przez Zamawiającego w dniu zawarcia umowy, w szczególności w związku ze zmianą przepisów prawa oraz wynikającą z niej koniecznością sporządzenia dodatkowych dokumentów, uzyskania opinii i uzgodnień oraz wykonania innych czynności niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
(...) 2) II ETAP – do 31 lipca 2026 roku – (zakończenie prac - za zakończenie prac uznaje się datę upływu terminu do stwierdzenia przez Wojewodę Wielkopolskiego niezgodności uchwały z przepisami prawa).
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 143000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |