Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412810
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412810/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 14:11
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da986ce3-bfa3-40a9-b93e-d1af5f1ec287
Identyfikator
5311331954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy informacji medycznejPakiety oprogramowania medycznegoPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi w zakresie wsparcia technicznegoUsługi konfiguracji oprogramowaniaUsługi w zakresie lokalnej sieci komputerowejUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi wdrażania oprogramowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412810 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306733

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Miodowa 2

1.4.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ncm.med.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ncm.med.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da986ce3-bfa3-40a9-b93e-d1af5f1ec287

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412810

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S250-865569

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wdrożenie rozwiązań AI

3.9.) Główny kod CPV: 48814000-7 - Systemy informacji medycznej

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-25

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pixel Technology Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7271010965

4.3.3.) Ulica: ul. Piękna 1

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 93-558

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 324000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 2026/S67-235578

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Mając na uwadze, że w dniu 6 maja 2026 r. opublikowana została oficjalna Zmiana Regulaminu Wyboru Przedsięwzięć do Objęcia Wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, wydłużająca maksymalny termin realizacji inwestycji unijnych do dnia 15 lipca 2026 r. oraz faktem, że zgodnym celem i wolą Stron jest zapewnienie najwyższej staranności zawodowej przy realizacji przedmiotu zamówienia postanowiono dokonać zmian w umowie w zakresie terminu realizacji.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

§6 ust. 1 umowy otrzymał następujące brzmienie:
"1. Wykonawca zobowiązuję się wykonać przedmiot Umowy w terminie do 15.07.2026 r."

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 324000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy