Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej
POLITECHNIKA OPOLSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412823
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412823/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:14
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc8c6c80-088a-4a65-996a-e3b3cb311f99
- Identyfikator
- 7540008109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia fotokopiujące
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412823 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA OPOLSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001732
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Prószkowska 76
1.4.2.) Miejscowość: Opole
1.4.3.) Kod pocztowy: 45-758
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: a.jucha@po.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.opole.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc8c6c80-088a-4a65-996a-e3b3cb311f99
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412823
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00325249
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej z podziałem na:
Część 6:
Dostawa urządzenia wielofunkcyjnego kolorowego – opis techniczny przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1f do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Elektroniki "ELTROPOL" Piotr Rybajczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7540402591
4.3.3.) Ulica: PL. Piłsudskiegp 15-17c
4.3.4.) Miejscowość: Opole
4.3.5.) Kod pocztowy: 45-706
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 15499,99 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00412484/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 15499,99 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |