Wywóz odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie W-MOSG
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412827
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412827/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:14
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9066156c-70d7-46e3-8038-b687f9cacf27
- Identyfikator
- 7420007389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412827 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wywóz odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie W-MOSG
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510207605
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78
1.4.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 89 750 33 43
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.strazgraniczna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9066156c-70d7-46e3-8038-b687f9cacf27
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412827
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00286292
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pt. " Organizowanie powrotów przymusowych oraz powrotów dobrowolnych" realizowany w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji 2021-2027.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wywóz odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie W-MOSG
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2025 r. do dnia 31.07.2026 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie
i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2026 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR I – KOMPLEKS KOSZAROWY W-MOSG W KĘTRZYNIE
Wywóz odpadów komunalnych z kompleksu koszarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, ul. Gen Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych na okres od dnia 01.08.2025 r. do dnia 31.07.2026 r. – 2231 m³ (w tym 950 m³ odpady segregowane i 1281 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane).
Wykonawca wyposaży teren kompleksu w miejscach wskazanych przez Zamawiającego w 45 pojemników na odpady tj. pojemniki na odpady o pojemności 1100 litrów (PA 1100): tworzywa sztuczne i metale – 8 sztuk, papier – 7 sztuk, szkło – 4 sztuki, odpady bio – 7 sztuk, odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) – 19 sztuk oraz dwa pojemniki
na odpady o pojemności 120 l (SM 120): papier – 1 sztuka, szkło – 1 sztuka. Łącznie 47 pojemników.
3.9.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-08-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Catone Sp. z o. o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Catone Usługi Komunalne Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7422286614
4.3.3.) Ulica: Słoneczna 5
4.3.4.) Miejscowość: Mikołajki
4.3.5.) Kod pocztowy: 11-730
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 357392,52 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00396776/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W zawartej umowie błędnie wskazano cenę netto wywozu 1m3 (w zł) za odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane)
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie art. 454 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) oraz art. 65 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1071 ze zm.) Aneksem do umowy nr 37/SGMiK/26 dokonano nieistotnej zmiany umowy polegającej na sprostowaniu oczywistej omyłki pisarskiej.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 503300,23 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |