„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”

STOWARZYSZENIE AKADEMIA POMYSŁU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412835
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412835/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 14:15
Lokalizacja
Bidziny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32d1de74-ee3a-437c-8850-6e66b530b2cc
Identyfikator
8631678276
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

2 przyznane

STOWARZYSZENIE AKADEMIA POMYSŁULUBLIN, PL · lot 0
229 000 PLN
CARRARA Sp. z o.o.Lublin, PL · lot 1
207 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412835 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE AKADEMIA POMYSŁU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260290350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 142

1.5.2.) Miejscowość: Bidziny

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-532

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wtzbidziny@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wtzbidziny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32d1de74-ee3a-437c-8850-6e66b530b2cc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc osobą z niepełnosprawnością

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32d1de74-ee3a-437c-8850-6e66b530b2cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00377137/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378639

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SAP.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 436600,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 354959,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa fabrycznie nowego 9-osobowego busa (kierowca + 8 pasażerów), przystosowanego do przewozu co najmniej jednej osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, wyposażonego w elektrohydrauliczną lub hydrauliczną windę do załadunku osoby na wózku inwalidzkim wraz z kompletnym systemem mocowania wózka i pasażera.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

4.5.5.) Wartość części: 229000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa fabrycznie nowego 9-osobowego busa (kierowca + 8 pasażerów), przystosowanego do przewozu co najmniej jednej osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim po demontażu ostatniego rzędu siedzeń lub pojedynczego fotela, wyposażonego w atestowane aluminiowe najazdy (rampy) oraz kompletny system mocowania wózka i pasażera.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

4.5.5.) Wartość części: 207600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206836,8 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303211,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CARRARA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8631678276

7.3.3) Ulica: LWOWSKA 1

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-128

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178546,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CARRARA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8631678376

7.3.3) Ulica: LWOWSKA 1

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-128

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

DRUGIM KRYTERIUM OCENY OFERT BYŁ TERMIN DOSTAWY
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy