Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach
Gmina Harasiuki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412891
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412891/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:29
- Lokalizacja
- Harasiuki, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6101f9ec-7d16-4489-9fdc-1ba6ea16cf0b
- Identyfikator
- 6020017515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412891 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja hali sportowej przy
Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Harasiuki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409376
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Długa 11
1.4.2.) Miejscowość: Harasiuki
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-413
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 158791306
1.4.8.) Numer faksu: 158791306
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@harasiuki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.harasiuki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6101f9ec-7d16-4489-9fdc-1ba6ea16cf0b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412891
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00177037
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja hali sportowej przy
Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach” usytuowanej na działce nr 157/1 położonej w obrębie ewidencyjnym Harasiuki.
Opis inwestycji:
Zadanie inwestycyjne będzie polegało na naprawie obecnego parkietu drewnianego, wymianie oświetlenia głównego, wypełnień balustrad na antresoli i klatce schodowej, poprawkach mocowań sufitowych obróbek blacharskich oraz dostawę i montaż stojaków na rowery.
4.2. Zakres rzeczowy robót obejmuje:
1. Wymiana opraw oświetleniowych:
1) demontaż i utylizacja opraw oświetleniowych istniejącego oświetlenia halogenowego;
2) montaż opraw oświetleniowych LED zgodnych z obowiązującą z co najmniej II klasą oświetlenia normy PN-EN 12193, zakończonych protokołem pomiarów.
2. Parkiet:
1) ocyklinowanie mechaniczne parkietu;
2) lakierowanie parkietu trzykrotne;
3) odtworzenie linii boisk do gry.
3. Sufit - poprawki mocowania sufitowych obróbek blacharskich na łączeniu płyt sufitu.
4. Balustrady:
1) demontaż wypełnień balustrady ze szkła laminowanego, montaż do istniejących słupków balustrady wypełnień ze stali nierdzewnej;
2) wywóz i utylizacja szkła zdemontowanego z balustrady;
3) demontaż i ponowny montaż drabinek gimnastycznych,
5. Stojaki na rowery - dostawa i montaż stojaków na rowery.
6. Malowanie ścian – dwukrotne malowanie ścian.
7. Roboty w zakresie stolarki budowlanej – wymiana drzwi wejściowych na halę sportową – 2 szt.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania robót budowlanych, o którym mowa w pkt. 4.2 określają:
1) opis prac stanowiący załącznik Nr 10 do SWZ,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące załącznik Nr 11 do SWZ,
3) przedmiary robót stanowiący załącznik Nr 12 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421131-1 - Instalowanie drzwi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Remontowo-Budowlane "Romark" Marek Rochmiński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8351296533
4.3.3.) Ulica: ul. Ostródzka 144E
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-289
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 248433,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00233385/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 248433,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |