„Wykonanie i odbiór dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego z poprawy brd na drodze krajowej nr 2 administrowanej przez Rejon w Międzyrzecu Podlaskim”.
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412918
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412918/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:37
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec4e426f-587a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7122427134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412918 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Wykonanie i odbiór dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego z poprawy brd na drodze krajowej nr 2 administrowanej przez Rejon w Międzyrzecu Podlaskim”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500161
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Techniczna 4
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-151
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publ_Lublin@gddkia.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec4e426f-587a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412918
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00408242
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Wykonanie i odbiór dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego z poprawy brd na drodze krajowej nr 2 administrowanej przez Rejon w Międzyrzecu Podlaskim”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i odbiór dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego, polegającego na rozbudowie drogi krajowej nr 2, w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów w m. Wysokie od km 611+982 do km 615+630.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
13 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROGOWIEC Biuro Usług Projektowych Robert Puliński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121282923
4.3.3.) Ulica: Mariana Rapackiego
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-150
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 517215,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00445673/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Uwzględniając w Wniosek Wykonawcy zawarty w piśmie znak: 34/DK2_Wysokie/2024 z dnia 16.10.2024 r. o zmianę terminu realizacji Etapu III, IV i V Umowy Strony zgodnie postanowiły na podstawie par. 13 ust. 5 pkt. 4) i 10) Umowy zawrzeć Aneks
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania określonego w ust. 1 Przedmiotu Umowy ustala się na 19 miesięcy od dnia zawarcia niniejszej Umowy, z zachowaniem terminów pośrednich wykonania poszczególnych Części Umowy:
1. Etap I - 2 miesiące od dnia zawarcia umowy,
2. Etap II - 3 miesiące od dnia zawarcia umowy,
3. Etap III - do dnia 13 grudnia 2024 r.,
4. Etap IV - 17 miesięcy od dnia zawarcia umowy,
5. Etap V - 19 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonawca w pismach znak: 55/DK2_Wysokie/2024 z dnia 06.05.2026 r. i 56/DK_2_Wysokie/2024 z dnia 22.10.2025 r. wniósł o zmianę terminu realizacji Etapu IV i V, a Zamawiający przychylił się do wniosku Wykonawcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania określonego w ust. 1 Przedmiotu Umowy ustala się na 25 miesięcy i 13 dni od dnia zawarcia niniejszej Umowy, z zachowaniem terminów pośrednich wykonania poszczególnych Części Umowy:
1. Etap I - 2 miesiące od dnia zawarcia umowy,
2. Etap II - 3 miesiące od dnia zawarcia umowy,
3. Etap III - do dnia 13 grudnia 2024 r.,
4. Etap IV - 23 miesiące i 13 dni od dnia zawarcia umowy,
5. Etap V - 25 miesięcy i 13 dni od dnia zawarcia umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 517215,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |