„Remont budynku komunalnego mieszkalnego Dębrznik 18 wrazz jego termomodernizacją i wymianą źródeł ciepła”
Gmina Kamienna Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412927
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412927/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:38
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acde6faf-5a0f-469a-8395-b39978ce5e7e
- Identyfikator
- 6140102873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412927 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont budynku komunalnego mieszkalnego Dębrznik 18 wrazz jego termomodernizacją i wymianą źródeł ciepła”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamienna Góra
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821322
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 10
1.4.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 75-610-6292
1.4.8.) Numer faksu: 75-744-2857
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakamiennagora.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acde6faf-5a0f-469a-8395-b39978ce5e7e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412927
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00275412
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont budynku komunalnego mieszkalnego Dębrznik 18 wrazz jego termomodernizacją i wymianą źródeł ciepła”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budynek komunalny, mieszkalny, wielorodzinny Dębrznik 18 jest obiektem dwukondygnacyjnymz czterema lokalami
mieszkalnym, nr 1 i 2 zlokalizowane na parterze, nr 3 i 4 na pierwszym piętrze. Lokale nr 2 i 3 są lokalami niezamieszkałymi.
Budynek o parametrach:
Powierzchnia zabudowy budynku - 173 m2
Powierzchnia połaci dachowej budynku głównego - 73 m2
Wysokość do kalenicy - 7,10 m
Wymiary budynku głównego - 8,20x 14,30 m
Kubatura - 1022 m3
Powierzchnia użytkowa - 205,03 m2
Zakres rzeczowy robót obejmuje:
1)
wymianę pokrycia dachowego z wyrównaniem połaci dachu, przemurowaniem części kominów, lokalne wzmocnienia ścian i
fundamentów, remont istniejącego szamba, rozbiórkę przyległego pomieszczenia gospodarczego, likwidację starych
nieefektywnych źródeł ciepła, kompleksową termomodernizację, remont części wspólnych wraz z piwnicami, przebudowę
części pomieszczeń celem ich dostosowania do montażu nowego źródła ciepła, wykonanie
nowego źródła ciepła (pompa ciepła typu powietrz-woda), przebudowę instalacji wodnej, budową instalacji fotowoltaicznej
wraz z lokalnym remontem instalacji elektrycznej,
2)
remont lokalu mieszkalnego nr 2 polegający na: wymianie urządzeń sanitarnych, wymianie stolarki drzwiowej wraz z
powiększeniem wewnętrznych otworów drzwiowych, remoncie ścian, podług i sufitów oraz wykonaniu nowej instalacji
elektrycznej.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
11 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Remontowo-Budowlane
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862680043
4.3.3.) Ulica: Jaczków 30
4.3.4.) Miejscowość: Czarny Bór
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-379
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1272538,93 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00324323/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wykonanie robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Rozszerzenie zakresu podstawowego o następujące roboty budowlane:
1) wymiana drzwi wewnątrz klatkowych,
2) wymiana posadzki w pomieszczeniach piwnicy ,
3) wymiana rynien i rur spustowych dachu głównego budynku,
4) wykonanie nowej okładziny schodów korytarzowych ,
5) wymiana posadzki na parterze korytarza + wymiana barierki przy schodach piwnicy,
6) wykonanie odcinka kanalizacji sanitarnej z włączeniem do zbiornika bezodpływowego na ścieki
5.4.6.) Wartość zmiany: 61285,72
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1333824,65 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |