„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”
Gmina Czerwonka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412931
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412931/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:39
- Lokalizacja
- Czerwonka Szlachecka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3da3da98-03ba-4f81-9b3d-289e925752de
- Identyfikator
- 7571477236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412931 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwonka
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146131861
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Czerwonka Włościańska 38
1.4.2.) Miejscowość: Czerwonka Szlachecka
1.4.3.) Kod pocztowy: 06-232
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@czerwonka.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonka.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3da3da98-03ba-4f81-9b3d-289e925752de
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412931
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00278587
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Budzyno-Lipniki”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej, o długości 0,416 km, na działce ewidencyjnej nr 27 w miejscowości Budzyno-Lipniki.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ;
projekcie technicznym, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ;
specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ;
przedmiarze robót, stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 759 10 02 482
4.3.3.) Ulica: Brokowska 37
4.3.4.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
4.3.5.) Kod pocztowy: 07-300
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 179998,73 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00339314/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 179998,73 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |