dostawa materiałów wszczepialnych, sprzętu jednorazowego dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego – Pracownia Hemodynamiki MSB Sp. z o.o

Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412932
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412932/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 14:39
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fccef234-70e1-420b-9bdd-b719a28e20af
Identyfikator
5242688913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412932 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawa materiałów wszczepialnych, sprzętu jednorazowego dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego – Pracownia Hemodynamiki MSB Sp. z o.o

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141983460

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kondratowicza 8

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 03-242

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brodnowski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


osoba prawna świadcząca usługi o charakterze powszechnym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fccef234-70e1-420b-9bdd-b719a28e20af

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412932

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

dostawa materiałów wszczepialnych, sprzętu jednorazowego dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego – Pracownia Hemodynamiki MSB Sp. z o.o

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Materiały medyczne

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 49593,60 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 33/2024 15/02/2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Strony działając na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.) postanawiają wydłużyć okres realizacji umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony zgodnie oświadczają, że termin realizacji przedmiotu umowy ulega wydłużeniu o 6 miesięcy, tj. do dnia 24.07.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Strony działając na podstawie art. 455 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.) w związku z § 9 ust. 3 pkt. 14 umowy zwiększają wartość umowy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Ilości asortymentu wskazane w poszczególnych pozycjach specyfikacji asortymentowo-cenowej ulegają zwiększeniu stosownie do wzrostu wartości umowy wprowadzonego na podstawie § 1 ust. 2 niniejszego aneksu, z zachowaniem regulacji zawartej w § 1 ust. 4 umowy.
2. Strony zgodnie postanawiają, że zwiększa się wartość umowy o kwotę netto 4 587,41 zł, brutto 4 954,40 zł, więc § 4 ust. 1 umowy otrzymuje następujące brzmienie:
1. Łączna wartość przedmiotu umowy:
1) Kwota netto : 50 507,41 zł ( słownie: pięćdziesiąt tysięcy pięćset siedem złotych 41/100)
2) Kwota brutto (z VAT): 54 548,00 zł ( słownie: pięćdziesiąt cztery tysiące pięćset czterdzieści osiem złotych 00/100).

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 54548,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy