za 2 dnitermin 2026-09-08 09:00

Dostawa dwóch ładowarek przegubowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach.

ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG

bez wadium

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412986
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412986/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 14:53
Termin
2026-09-08 09:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3e3a862-d87b-45b7-9248-2a26036aaf2d
Identyfikator
5272456107
Ostatnia aktualizacja
2026-09-05

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ładowarki mechaniczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412986 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa dwóch ładowarek przegubowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015895956

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976 Roku 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 223973905

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@zrikd.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zrikd.waw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

remonty i konserwacja dróg na terenie m. st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa dwóch ładowarek przegubowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3e3a862-d87b-45b7-9248-2a26036aaf2d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412986

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036625/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.18 Ładowarka przegubowa wraz z osprzętem - 2 szt. (Cz. I-II)

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d3e3a862-d87b-45b7-9248-2a26036aaf2d

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy e-Zamówienia lub poczty elektronicznej, z zastrzeżeniem, że oferta może być przekazana wyłącznie za pomocą Platformy e- Zamówienia.
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d3e3a862-d87b-45b7-9248-2a26036aaf2d

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z
wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularzy do komunikacji
dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”) na Platformie e-Zamówienia. Wykonawcy składają oferty
wyłącznie za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia w sposób określony w Części VII SWZ. Zamawiający informuje, że
zawiadomienia, wezwania i inne pisma w postępowaniu będzie przekazywał drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany przez
Wykonawcę w formularzu ofertowym. Jedynie w przypadku braku wskazania przez Wykonawcę adresu mailowego w formularzu
oferty powyższe informacje będą kierowane na konto Wykonawcy na Platformie e-Zamówienia. Zamawiający zaleca bieżące
monitorowanie poczty mailowej wskazanej w Formularzu ofertowym. Wykonawca może zadać pytanie do postępowania przy użyciu poczty elektronicznej (na adres e-mail kancelaria@zrikd.waw.pl) lub za pomocą „Formularzy do komunikacji” na Platformie e-Zamówienia. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj
załącznik”).
Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami jest: p. Krzysztof Sosnowski. Wykonawca zamierzający wziąć udział w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać w pełni aktywowane konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie
e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-
Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla
dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach
rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych iprzekazuje się jako załączniki. Zamawiający rekomenduje format .pdf lub .doc.
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy
plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje
dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą
skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz
udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem
referencyjnym postępowania: DPZP/271/960/2026.
Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej
dpzp@zrikd.waw.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): informacje na temat RODO zostały zamieszczone w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DPZP/271/960/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowej ładowarki przegubowej wraz z osprzętem, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 43261100-1 - Ładowarki mechaniczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny oraz ich znaczeniem:
A. cena – 60% = 60 pkt.
B. okres gwarancji – 20% = 20 pkt.
C. wysokość sworznia obrotu łyżki – 10% = 10 pkt.
D. przepływ oleju w głównej pompie roboczej – 10% = 10 pkt.

Ocenie poddane zostaną jedynie oferty niepodlegające odrzuceniu.

A. Najniższa cena – waga kryterium 60%
Oferta o najniższej cenie uzyska automatycznie 60 pkt.
Punktacja pozostałych ofert dokonana zostanie na podstawie wzoru:
C=(Cn:Cb)x60pkt
Gdzie:
C – liczba punktów,
Cn – najniższa cena ofertowa,
Cb – cena oferty ocenianej.

B. Okres gwarancji – waga kryterium 20%
Zamawiający do oceny ofert w tym kryterium przyjmie maksymalny oferowany okres gwarancji podany w miesiącach z limitem motogodzin. Minimalny okres gwarancji udzielony przez Wykonawcę nie może być krótszy niż 24 miesiące lub 2000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej.

Oferta na ładowarkę z gwarancją 48 m-cy lub 4000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej uzyska automatycznie = 20 pkt
Oferta na ładowarkę z gwarancją 36 m-cy lub 3000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej uzyska automatycznie = 10 pkt
Oferta na ładowarkę z gwarancją 24 m-cy lub 2000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej uzyska automatycznie = 0 pkt.
Oferta w kryterium gwarancja może otrzymać maksymalnie 20 pkt.

Jeżeli Wykonawca nie wskaże w formularzu oferty okresu gwarancji, oferta w tym kryterium uzyska 0 pkt.
Jeżeli Wykonawca zaoferuje okres gwarancji mniej korzystny niż wymagany przez Zamawiającego, to oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.

C. Wysokość sworznia obrotu łyżki – waga kryterium 10%
Zamawiający do oceny ofert w tym kryterium przyjmie wysokość sworznia obrotu łyżki w oferowanej ładowarce wg. poniższego wzoru:
W=(Wo/Wmax)*10pkt
Gdzie:
W – liczba punktów,
Wo – wysokość sworznia obrotu łyżki w ofercie ocenianej,
Wmax – największa wysokość sworznia obrotu łyżki z pośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
Jeżeli Wykonawca nie wskaże w formularzu oferty wysokości sworznia obrotu łyżki, oferta
w tym kryterium uzyska 0 pkt.
Jeżeli wysokość sworznia obrotu łyżki w oferowanej ładowarce będzie niższa niż wymagana przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia, to oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.

D. Przepływ oleju w głównej pompie roboczej – waga kryterium 10%
Zamawiający do oceny ofert w tym kryterium przyjmie maksymalny przepływ oleju w głównej pompie roboczej ładowarki wg. poniższego wzoru:
P=(Po:Pmax)x10pkt
Gdzie:
P – liczba punktów,
Po – przepływ oleju w l/min oferty ocenianej,
Pmax – przepływ oleju w l/min oferty z największym przepływem.
Jeżeli Wykonawca nie wskaże w formularzu oferty maksymalnego przepływu oleju w głównej pompie roboczej ładowarki, oferta w tym kryterium uzyska 0 pkt.
Jeżeli maksymalny przepływ oleju w głównej pompie roboczej oferowanej ładowarki będzie mniejszy niż wymagany przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia, to oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.

Łączna liczba punktów = ocena ceny oferty (A) + okres gwarancji (B) + wysokość sworznia obrotu łyżki (C) + przepływ oleju w głównej pompie roboczej (D).

Obliczenia dokonywane będą z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: wysokość sworznia obrotu łyżki

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: przepływ oleju w głównej pompie roboczej

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowej ładowarki przegubowej wraz z osprzętem, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 43261100-1 - Ładowarki mechaniczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny oraz ich znaczeniem:
A. cena – 60% = 60 pkt.
B. okres gwarancji – 20% = 20 pkt.
C. wysokość sworznia obrotu łyżki – 10% = 10 pkt.
D. przepływ oleju w głównej pompie roboczej – 10% = 10 pkt.

Ocenie poddane zostaną jedynie oferty niepodlegające odrzuceniu.

A. Najniższa cena – waga kryterium 60%
Oferta o najniższej cenie uzyska automatycznie 60 pkt.
Punktacja pozostałych ofert dokonana zostanie na podstawie wzoru:
C=(Cn:Cb)x60pkt
Gdzie:
C – liczba punktów,
Cn – najniższa cena ofertowa,
Cb – cena oferty ocenianej.

B. Okres gwarancji – waga kryterium 20%
Zamawiający do oceny ofert w tym kryterium przyjmie maksymalny oferowany okres gwarancji podany w miesiącach z limitem motogodzin. Minimalny okres gwarancji udzielony przez Wykonawcę nie może być krótszy niż 24 miesiące lub 2000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej.

Oferta na ładowarkę z gwarancją 48 m-cy lub 4000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej uzyska automatycznie = 20 pkt
Oferta na ładowarkę z gwarancją 36 m-cy lub 3000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej uzyska automatycznie = 10 pkt
Oferta na ładowarkę z gwarancją 24 m-cy lub 2000 mtg w zależności co nastąpi wcześniej uzyska automatycznie = 0 pkt.
Oferta w kryterium gwarancja może otrzymać maksymalnie 20 pkt.

Jeżeli Wykonawca nie wskaże w formularzu oferty okresu gwarancji, oferta w tym kryterium uzyska 0 pkt.
Jeżeli Wykonawca zaoferuje okres gwarancji mniej korzystny niż wymagany przez Zamawiającego, to oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.

C. Wysokość sworznia obrotu łyżki – waga kryterium 10%
Zamawiający do oceny ofert w tym kryterium przyjmie wysokość sworznia obrotu łyżki w oferowanej ładowarce wg. poniższego wzoru:
W=(Wo/Wmax)*10pkt
Gdzie:
W – liczba punktów,
Wo – wysokość sworznia obrotu łyżki w ofercie ocenianej,
Wmax – największa wysokość sworznia obrotu łyżki z pośród ofert niepodlegających odrzuceniu.
Jeżeli Wykonawca nie wskaże w formularzu oferty wysokości sworznia obrotu łyżki, oferta
w tym kryterium uzyska 0 pkt.
Jeżeli wysokość sworznia obrotu łyżki w oferowanej ładowarce będzie niższa niż wymagana przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia, to oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.

D. Przepływ oleju w głównej pompie roboczej – waga kryterium 10%
Zamawiający do oceny ofert w tym kryterium przyjmie maksymalny przepływ oleju w głównej pompie roboczej ładowarki wg. poniższego wzoru:
P=(Po:Pmax)x10pkt
Gdzie:
P – liczba punktów,
Po – przepływ oleju w l/min oferty ocenianej,
Pmax – przepływ oleju w l/min oferty z największym przepływem.
Jeżeli Wykonawca nie wskaże w formularzu oferty maksymalnego przepływu oleju w głównej pompie roboczej ładowarki, oferta w tym kryterium uzyska 0 pkt.
Jeżeli maksymalny przepływ oleju w głównej pompie roboczej oferowanej ładowarki będzie mniejszy niż wymagany przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia, to oferta zostanie odrzucona jako niezgodna z warunkami zamówienia.

Łączna liczba punktów = ocena ceny oferty (A) + okres gwarancji (B) + wysokość sworznia obrotu łyżki (C) + przepływ oleju w głównej pompie roboczej (D).

Obliczenia dokonywane będą z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: wysokość sworznia obrotu łyżki

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium: jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: przepływ oleju w głównej pompie roboczej

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają
pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia
publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w Części
III ust. 1 pkt 3 SWZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw wykluczenia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian określony w projektowanych postanowieniach umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-08 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć za pośrednictwem zakładki „Oferty / wnioski” na platformie e-Zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-08 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-07

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w:
-art. 108 ust. 1, 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp,
- art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy