Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”
Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00412968
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412968/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 14:45
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b450db44-c2df-4aa8-802b-b58fc3598f91
- Identyfikator
- 6312271918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412968 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276796918
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nad Bytomką 1
1.4.2.) Miejscowość: Gliwice
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pruim.gliwice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruim.gliwice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b450db44-c2df-4aa8-802b-b58fc3598f91
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412968
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00110868
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie oraz dostarczenie dwóch kładek kompozytowych o długościach 12,0 i 15,0 m określonych w Projekcie Architektoniczno-Budowlanym Tom 1 – „Branża drogowa z odwodnieniem” oraz w projektach wykonawczych i STWiORB w zakresie branży drogowej w ramach Zadania nr 1 dla inwestycji realizowanej przez Zamawiającego na rzecz Inwestora - Gminy Gierałtowice (dalej Inwestor) pn. „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach” na odcinku od ul. Korfantego/Bojkowskiej do ul. Wolności w Przyszowicach. Dodatkowo w ramach dostawy kładek Wykonawca sporządzi projekt zamienny przyczółków prefabrykowanych na przyczółki monolityczne dostosowane do proponowanych kładek oraz projekt technologiczny kładek kompozytowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ, Dokumentacja projektowa - Załącznik nr 1.2 do SWZ, projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 44212120-6 - Konstrukcje mostowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROZENBLAT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7532009525
4.3.4.) Miejscowość: Mosina
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 381644,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00174470/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji umowy była spowodowana wystąpieniem okoliczności mających wpływ na terminową realizację przedmiotu umowy, leżących po stronie Zamawiającego oraz Wykonawcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie oraz dostarczenie dwóch kładek kompozytowych o długościach 12,0 i 15,0 m określonych w Projekcie Architektoniczno-Budowlanym Tom 1 – „Branża drogowa z odwodnieniem” oraz w projektach wykonawczych i STWiORB w zakresie branży drogowej w ramach Zadania nr 1 dla inwestycji realizowanej przez Zamawiającego na rzecz Inwestora - Gminy Gierałtowice (dalej Inwestor) pn. „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach” na odcinku od ul. Korfantego/Bojkowskiej do ul. Wolności w Przyszowicach. Dodatkowo w ramach dostawy kładek Wykonawca sporządzi projekt zamienny przyczółków prefabrykowanych na przyczółki monolityczne dostosowane do proponowanych kładek oraz projekt technologiczny kładek
kompozytowych.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 381644,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |