Żelazno – budowa drogi gminnej na działce drogowej nr 23/11

GMINA WYRZYSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00412998
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412998/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 14:57
Lokalizacja
Wyrzysk, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3758bcdf-e23b-4609-928f-51753d23f7d6
Identyfikator
7642607173
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412998 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Żelazno – budowa drogi gminnej na działce drogowej nr 23/11

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYRZYSK

1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wyrzysku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791260

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Bydgoska 29

1.4.2.) Miejscowość: Wyrzysk

1.4.3.) Kod pocztowy: 89-300

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wyrzysk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyrzysk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3758bcdf-e23b-4609-928f-51753d23f7d6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412998

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00144271

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Żelazno – budowa drogi gminnej na działce drogowej nr 23/11

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac branży budowlanej polegających na przebudowie drogi wewnętrznej, zarządzanej przez Gminę Wyrzysk, na odcinku od km 0+002.91 do km 0+116.05 o długości 103,59 m, wraz z wprowadzeniem stałej organizacji ruchu drogowego.

3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WŁADYSŁAW SZYLING P.P.U.H. „HURT-TRANS, KAWIKO”

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5580005458

4.3.4.) Miejscowość: Zabartowo

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 217269,35 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00212451/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność wykonania dodatkowych robót budowlanych niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu umowy, zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, przy jednoczesnej rezygnacji przez Zamawiającego z części robót objętych umową oraz konieczności wykonania robót zamiennych, wynikających z potrzeb ujawnionych w toku realizacji inwestycji.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Za wykonanie przedmiotu umowy Zamawiający zapłaci wynagrodzenie ryczałtowe w łącznej cenie: 228.323,14 zł brutto (słownie: dwieście dwadzieścia osiem tysięcy trzysta dwadzieścia trzy złote 14/100).

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 228323,14 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane