Przebudowa drogi wewnętrznej w Krzeszowie (ul. Brokoffa)
Gmina Kamienna Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413042
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413042/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 15:15
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd4c86c7-c062-46ec-9463-06dd1ee4c89e
- Identyfikator
- 6140102873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413042 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w Krzeszowie (ul. Brokoffa)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamienna Góra
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821322
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 10
1.4.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 75 610 9292
1.4.8.) Numer faksu: 75744 2857
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakamiennagora.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd4c86c7-c062-46ec-9463-06dd1ee4c89e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413042
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00149235
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa drogi wewnętrznej w Krzeszowie (ul. Brokoffa)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres prac obejmuje m.in.:
Przebudowę drogi wewnętrznej (ul.Brokoffa) w Krzeszowie o długości 104,80m (działki nr 650/11, 687/4, 684/2, 650/12) oraz budowę miejsc postojowych na działce 1057. Parametry przebudowy drogi: szerokość jezdni : 3,80 - 4,00 m, jezdnia (nawierzchnia z kostki bet.) - 455,60 m2 , miejsca postojowe (kostka betonowa) - 104,10 m2.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Inżynieria Lądowa INTERKO Krzysztof Kozłowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141340669
4.3.3.) Ulica: m. Skłodowskiej-Curie
4.3.4.) Miejscowość: Kamienna Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 58-400
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 284220,74 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00216226/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-09-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wykonanie robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Rozszerzenie zakresu podstawowego o następujące roboty budowlane:
1) zmianę ukształtowania dojścia pieszego z przebudowywanej drogi wewnętrznej (działka 687/4) na istniejący plac zabaw na działce nr 687/1
2) utwardzenie fragmentu terenu pomiędzy wykonanym ogrodzeniem terenu przy miejscach postojowych a najdalej wysuniętym (od jezdni drogi) krawężnikiem wyznaczającym krawędź miejsca postojowego
5.4.6.) Wartość zmiany: 3051,63
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 287272,37 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |