Remont drogi gminnej 290965K (Mystków - Kamionka – Mystków) w km od 0+460,00 do km 1+433,00 w miejscowości Mystków, Gmina Kamionka Wielka – w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
Gmina Kamionka Wielka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413079
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413079/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 15:46
- Lokalizacja
- Kamionka Wielka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d63f94a1-4904-40cf-94dd-e11c9c095023
- Identyfikator
- 7343514860
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413079 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 290965K (Mystków - Kamionka – Mystków) w km od 0+460,00 do km 1+433,00 w miejscowości Mystków, Gmina Kamionka Wielka – w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamionka Wielka
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892280
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kamionka Wielka 5
1.4.2.) Miejscowość: Kamionka Wielka
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-334
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 18 445 60 17
1.4.8.) Numer faksu: 18 445 60 17 wew. 44
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kamionkawielka.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamionkawielka.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d63f94a1-4904-40cf-94dd-e11c9c095023
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413079
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00138221
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi gminnej 290965K (Mystków - Kamionka – Mystków) w km od 0+460,00 do km 1+433,00 w miejscowości Mystków, Gmina Kamionka Wielka – w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. 4. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: Remont drogi gminnej 290965K (Mystków - Kamionka – Mystków) w km od 0+460,00 do km 1+433,00 w miejscowości Mystków, Gmina Kamionka Wielka – w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacji warunków zamówienia, zwaną dalej "SWZ".
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233144-0 - Roboty budowlane w zakresie objazdów
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe "LIMDROG" Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371878261
4.3.3.) Ulica: Matki Boskiej Bolesnej 87
4.3.4.) Miejscowość: Limanowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-600
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1371371,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00211273/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Z uwagi na złe warunki atmosferyczne, Wykonawca złożył wniosek o wydłużenie terminu realizacji zamówienia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji zamówienia.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1371371,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Łączna wartość wynagrodzenia jaka zostanie wypłacona Wykonawcy z tytułu zrealizowanej umowy wyniesie: 1 371 371,00 zł. Na dzień dzisiejszy, faktura nie została zapłacona, z uwagi na fakt, iż termin zapłaty faktury jeszcze nie upłynął.| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |