Zaplanowanie, przygotowanie i realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej upowszechniającej produkty e-zdrowia powstałe lub rozwijane w ramach projektu e-Zdrowie KPO
Centrum e-Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413121
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413121/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 17:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60830ae9-fdaa-47fa-b51b-29379e4bc6db
- Identyfikator
- 5251575309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413121 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zaplanowanie, przygotowanie i realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej upowszechniającej produkty e-zdrowia powstałe lub rozwijane w ramach projektu e-Zdrowie KPO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum e-Zdrowia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001377706
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 5A
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-184
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@cez.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cez.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60830ae9-fdaa-47fa-b51b-29379e4bc6db
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413121
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 725561-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia będzie finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) - projekt pn.: e-Zdrowie KPO
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zaplanowanie, przygotowanie i realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej upowszechniającej produkty e-zdrowia powstałe lub rozwijane w ramach projektu e-Zdrowie KPO
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zaplanowanie, przygotowanie i realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej upowszechniającej produkty e-zdrowia powstałe lub rozwijane w ramach projektu e-Zdrowie KPO, dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 79416000-3 - Usługi public relations
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
92200000-3 - Usługi radiowe i telewizyjne
79341100-7 - Doradcze usługi reklamowe
79341200-8 - Usługi zarządzania reklamą
79341000-6 - Usługi reklamowe
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Spółka cywilna– Fabryka Komunikacji Społecznej
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Fabryką Komunikacji Społecznej Sp. z o.o. , Media Group sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132436410
4.3.3.) Ulica: Filtrowej 75 lok. 22
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-032
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2941850,04 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 196787-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1711850,04 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |