”PUBLIKACJA PONTYFIKAŁÓW PŁOCKICH”
Muzeum Mazowieckie w Płocku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413153
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413153/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 20:27
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67d2ba8f-85e6-4c79-95ce-fe3e8af6e851
- Identyfikator
- 7741373620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413153 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
”PUBLIKACJA PONTYFIKAŁÓW PŁOCKICH”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Mazowieckie w Płocku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000285758
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Tumska 8
1.4.2.) Miejscowość: Płock
1.4.3.) Kod pocztowy: 09-402
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@muzeumplock.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumplock.bip.org.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67d2ba8f-85e6-4c79-95ce-fe3e8af6e851
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413153
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
”PUBLIKACJA PONTYFIKAŁÓW PŁOCKICH”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot postępowania:
Publikacja „Pontificale Plocense II, Pontificale Plocense III et Pontificale Czerviense”, T. 1-3
Tom 1. Studia
Tom 2. Tekst łaciński i tłumaczenie na język polski
Tom 3. Reprint
Parametry publikacji:
1. Format 19,5 x 27,5 cm
2. Objętość Tom 1. Studia, s. 450 (objętość materiałów autorskich)
tj. 31,09 arkuszy autorskich (1 243 979 znaków ze spacjami) + 166 plików cyfrowych ilustracji;
Tom 2. Tekst łaciński i polski, s. 526 (objętość materiałów autorskich), tj. 31,55 arkuszy autorskich (1 262 108 znaków ze spacjami);
Tom 3. Reprint, s. 512 – objętość książki
3. Oprawa twarda (grzbiet szyty nićmi, wyklejki, kapitałki)
4. Grzbiet zaokrąglony oporkowy
5. Papier środka Olin Regular White Matt; T. 1, 2 ‒ 90 g
T. 3 ‒ 120 g
6. Druk T. 1, 3 – kolor (CMYK+CMYK)
T. 2 – dwa kolory (czarny i czerwony z CMYK-a)
7. Okładka T. 1, 2 – oklejka barwna + folia matowa
T. 3 – materiał skóropodobny, tłoczenie miejscowe wklęsłe złotą folią
8. Grubość tektury na okładkę dla wszystkich tomów – 3 mm
9. Etui (pudło ochronne) do T. 3. – tektura 3 mm, płótno, złota folia, tekst (tytuł publikacji) w jednym wierszu
10. Nakład 500 pakietów (po trzy tomy w każdym).
3.9.) Główny kod CPV: 79970000-4 - Usługi publikacji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932459521
4.3.3.) Ulica: ul. Bpa Dominika 11
4.3.4.) Miejscowość: Pelplin
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-130
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 245945,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00622923/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z okolicznościami leżących po stronie Zamawiającego, tj. opóźnienia, utrudnienia lub przeszkody dające się przypisać Zamawiającemu, w szczególności wstrzymanie realizacji Umowy przez Zamawiającego; terminy zostaną przedłużone o czas trwania opóźnień.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
termin realizacji zamówienia 25.06.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z okolicznościami leżących po stronie Zamawiającego, tj. opóźnienia, utrudnienia lub przeszkody dające się przypisać Zamawiającemu, w szczególności wstrzymanie realizacji Umowy przez Zamawiającego; terminy zostaną przedłużone o czas trwania opóźnień.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
termin realizacji zamówienia 31.07.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 245945,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Usługi |