Zakup wyposażenia w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413178
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413178/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 23:39
Lokalizacja
Lubaczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13c9e9aa-5a0e-41f6-b02c-28c0db241ada
Identyfikator
7931400573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-29

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medyczneSprzęt dla osób niepełnosprawnych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413178 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup wyposażenia w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL
na opiekuńczo-lecznicze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306667

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 168

1.4.2.) Miejscowość: Lubaczów

1.4.3.) Kod pocztowy: 37-600

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.4.7.) Numer telefonu: 16 6328116.

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpital.lubaczowski.com.

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.lubaczowski.com

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13c9e9aa-5a0e-41f6-b02c-28c0db241ada

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413178

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00413174

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

"EURI"

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup wyposażenia w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL
na opiekuńczo-lecznicze

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zamawiający wymaga, aby wyposażenie (sprzęt, urządzenia) stanowiące przedmiot zamówienia były:
a) fabrycznie nowe,
b) wolne od wad fabrycznych i prawnych,
c) nieużywane (również w celach demonstracyjnych) i nieuszkodzone.

Szczegółowy opis parametrów technicznych wymaganych przez Zamawiającego stanowi: załącznik nr 1 do SWZ.
W ramach zaoferowanego wynagrodzenia całkowitego Wykonawca, na własny koszt i ryzyko, zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego, t. j.: na adres:
ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów


XII. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy.
1. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zgodna z załączonymi do SWZ projektowanymi postanowieniami umowy zostanie zawarta z Wykonawcą, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza. Termin zawarcia umowy zostanie podany przez Zamawiającego.
2. Możliwości zmiany zawartej umowy oraz warunki takich zmian zostały określone
w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego.

. Obliczanie ceny.
1. Wykonawca oblicza cenę za realizację zamówienia wykazaną w Formularzu oferty (załącznik nr 2 SWZ) w części, na którą składa ofertę na podstawie Formularza cenowego (załącznik do formularza ofertowego) dla danej części podając wartość netto, brutto (z należnym podatkiem VAT).
2. Wykonawca wypełnia Formularz cenowy w części, na którą składa ofertę stanowiący w następujący sposób:
a) podać cenę jednostkową netto w pozycji cenowej.
b) obliczyć wartość netto mnożąc ilość razy cenę jednostkową netto
c) obliczyć wartość VAT mnożąc wartość netto razy stawkę VAT
d) obliczyć wartość brutto dodając do wartości netto wartość VAT
e) zsumować wartości netto, wartość VAT, wartość brutto wszystkich pozycji cenowych.
3. W ten sposób obliczoną wartość zamówienia (w danej części zamówienia) Wykonawca wpisuje do Formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ).
4. Cenę należy obliczyć:
a) podając cenę netto,
b) wskazując zastosowaną stawkę podatku VAT,
c) obliczając wysokość podatku VAT,
d) podając cenę brutto stanowiącą sumę wartości netto i wysokości podatku VAT.
5. Wszelkie rozliczenia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia opisanego
w niniejszej specyfikacji dokonywane będą w złotych polskich.
6. Cena winna uwzględniać wymagania wskazane w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia, SWZ i Projekcie umowy.
7. Jeżeli została złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla celów zastosowania kryterium ceny lub kosztu Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć.
8. W ofercie, o której mowa w pkt. 16.4 SWZ Wykonawca ma obowiązek:
a) poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego;
b) wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego;
c) wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku;
d) wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie.
9. W Formularzu ofertowym Wykonawca podaje cenę, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług oraz ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. o denominacji złotego, za którą podejmuje się zrealizować przedmiot zamówienia.
10. Wynagrodzenie będzie płatne zgodnie z Projektem umowy.

3.9.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MSCD Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123475394

4.3.3.) Ulica: ul. Bursaki 6

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-150

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 562821,57 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 151-548229

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 562821,57 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy