„Adaptacja budynku gospodarczego na budynek inwentarsko - gospodarczy - II”
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. MACIEJA RATAJA W MIECZYSŁAWOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413213
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413213/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-30 09:50
- Lokalizacja
- Mieczysławów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30f5ea25-354e-42e9-92fa-1b33cf89b014
- Identyfikator
- 7752552705
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-30
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413213 z dnia 2026-08-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Adaptacja budynku gospodarczego na budynek inwentarsko - gospodarczy - II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. MACIEJA RATAJA W MIECZYSŁAWOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000097034
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 2
1.4.2.) Miejscowość: Mieczysławów
1.4.3.) Kod pocztowy: 99-314
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_mieczyslawow@op.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mieczyslawow.edu.pl/bip/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30f5ea25-354e-42e9-92fa-1b33cf89b014
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413213
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00581136
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Adaptacja budynku gospodarczego na budynek inwentarsko - gospodarczy - II”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Adaptacja budynku gospodarczego na budynek inwentarsko - gospodarczy - II".
Wspólny słownik zamówień CPV:
45111300 -1 Roboty rozbiórkowe
45453000 - 7 Roboty remontowe i renowacyjne
45442100 - 8 Roboty malarskie
45310000 - 3 Roboty instalacyjne elektryczne
45450000 - 6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45232460 - 4 Roboty sanitarne
45421131 - 1 Instalowanie drzwi
45421000 - 4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej (szersza kategoria)
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do zaproszenia
3. Zamówienie obejmuje:
2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót na zadaniu pn.: „Adaptacja budynku gospodarczego na budynek inwentarsko - gospodarczy - II”, w szczególności obejmuje przebudowę budynku gospodarczego wraz ze zmianą sposobu użytkowania jego części, wykonaniem niezbędnych instalacji i wyposażenia technologicznego budynku.
2.2. Roboty budowlane będą wykonywane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków – parku dworskim w miejscowości Wały-Mieczysławów, gm. Krzyżanów, wpisanym do rejestru zabytków nieruchomych pod numerem 627 decyzją z dnia 25.11.1991 r., i muszą zostać wykonane zgodnie z pozwoleniem na budowę, dokumentacja projektową, decyzjami stosownych organów, zasadami wiedzy technicznej, przedmiarami robót, ustawą z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane (t.j. Dz. U. 2024 r., poz. 725 ze zm.) a także przepisami wykonawczymi do tej ustawy. Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji projektowej, wykonawczej, przedmiarach robót, decyzjach organów władzy stanowiących załącznik Nr 9.
3.9.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45232460-4 - Roboty sanitarne
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-294.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BUDOWNICTWO OGÓLNE ROMAN ZASADA, ul. Józefa Piłsudskiego 16, 95-010 Stryków NIP: 733-106-70-88 REGON: 471692020
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7331067088
4.3.3.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 16
4.3.4.) Miejscowość: Stryków
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-010
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 712130,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00601732/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 712130,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |