ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.

POWIATOWY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GIŻYCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413224
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413224/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-30 12:17
Lokalizacja
Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ccb19fd-6f4e-40b5-b26d-c1a22d48cb97
Identyfikator
8451739094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-30

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble szkolne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413224 z dnia 2026-08-30

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GIŻYCKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510953225

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Smętka 7

1.4.2.) Miejscowość: Giżycko

1.4.3.) Kod pocztowy: 11-500

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: u.kucharska@powiatgizycki.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzosipo.gizycko.edu.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ccb19fd-6f4e-40b5-b26d-c1a22d48cb97

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413224

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-30

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00267951

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

W RAMACH PROGRAMU INTERREG VI-A LITWA-POLSKA 2021-2027; PROJEKT: „WSPÓŁPRACA NA RZECZ TWORZENIA PRZYJAZNEGO ŚRODOWISKA EDUKACYJNEGO” LT PL 00469.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZAKUP I DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH, MEBLI SZKOLNYCH I TAPICEROWANYCH DLA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU, Z PODZIAŁEM NA 3 ZADANIA.

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie - meble szkolne 2:
Stolik sześciokątny (kolor blatu biały) 4 szt.
Krzesło wspornikowe (kolor siedziska dekor drewnopodobny) 24 szt.
Regał wysoki otwarty (kolor biały) 2 szt.
Stół trapezowy – dwuosobowy modułowy (kolor blatu biały) 6 szt.
Krzesło wspornikowe (kolor siedziska dekor drewnopodobny) 12 szt.
Regał szkolny z szufladami ( kolor biały , fronty jasny szary) 1 szt.
Stół prostokątny mobilny (na kółkach) (kolor blatu biały) 1 szt.

3.9.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Office Creative Group Mariusz Antoniewicz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5241810890, REGON : 146303635

4.3.3.) Ulica: Ostródzka 36H,

4.3.4.) Miejscowość: 03-290 Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 27799,92 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00319119/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 27799,92 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy