Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
Zespół Szkół IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA w Konstancinie-Jeziornie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413227
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413227/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-30 12:45
- Lokalizacja
- Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b60bea35-7501-4247-b7e8-8e37b188da08
- Identyfikator
- 1230040021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-30
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413227 z dnia 2026-08-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA w Konstancinie-Jeziornie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000673319
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mirkowska 39
1.4.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-520
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.4.7.) Numer telefonu: 022 756-62-54 150
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@piaseczno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://reymont.edupage.org/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b60bea35-7501-4247-b7e8-8e37b188da08
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413227
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00231983
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu IT realizowanego w ramach projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24 pn.: „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru — podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie piaseczyńskim.”
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część I
- Komputer stacjonarny - monitor 27 (32 szt.),
- Komputer stacjonarny - Stacja komputera (32 szt.),
- Komputer stacjonarny - słuchawki nauszne (32 szt.),
- Komputer stacjonarny - klawiatura (32 szt.),
- Komputer stacjonarny - myszka do komputera (32 szt.),
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Immitis Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 967-13-59-744
4.3.3.) Ulica: Dworcowa 83
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.5.) Kod pocztowy: 85-009
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 217267,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00413223/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 217267,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |