Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla grupy zakupowej prowadzonej przez Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413229
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413229/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-30 13:13
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bd63b4d-1eac-462a-b324-5b140ec58774
- Identyfikator
- 5270104746
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-30
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie odpadów medycznych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413229 z dnia 2026-08-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla grupy zakupowej prowadzonej przez Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o. o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012103423
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żelazna 90
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-004
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kazanowska@szpitalzelazna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalzelazna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bd63b4d-1eac-462a-b324-5b140ec58774
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413229
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 657512-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla grupy zakupowej prowadzonej przez Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla grupy zakupowej prowadzonej przez Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
3.9.) Główny kod CPV: 90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EMKA S.A.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SABA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8381845401
4.3.3.) Ulica: Jaktorowska 15a
4.3.4.) Miejscowość: Żyrardów
4.3.5.) Kod pocztowy: 96-300
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7122026,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 57782-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 661363,56 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
na podstawie § 11 ust. 2 pkt 1 umowa przedłużona do 31.07.2026| 2026-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |