Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413251
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413251/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-30 19:56
Lokalizacja
Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31423c16-14a7-4697-bbcf-4a75a9832820
Identyfikator
1230882228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-30

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SMK BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413251 z dnia 2026-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016181880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: por. Jana Białka 4

1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.korytek@spzoz.gorakalwaria.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.gorakalwaria.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31423c16-14a7-4697-bbcf-4a75a9832820

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31423c16-14a7-4697-bbcf-4a75a9832820

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413251

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00223036/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane w SPZOZ w Górze Kalwarii

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331589

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207087,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót budowlanych, polegających na adaptacji pomieszczeń w obiekcie medycznym - budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii przy ul. Por. Jana Białka 4 w zakresie poprawy funkcjonalności, estetyki oraz komfortu pacjentów i personelu.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) demontaż skrzydeł drzwiowych:
a) parter ok 12 szt.,
b) I piętro – ok. 15 szt.,
2) montaż nowych skrzydeł drzwiowych:
a) drzwi wewnętrzne o izolacyjności min. 35 dB,
b) drzwi pełne, fabrycznie wykończone,
c) część drzwi EI30,
d) drzwi z obniżonym progiem;
3) roboty wykończeniowe:
a) przygotowanie podłoża i naprawa tynków,
b) gruntowanie sufitów i ścian,
c) malowanie:
• sufity ok. 327 m2,
• ściany ok. 687 m2,
• lamperie – ok. 584 m2,
• kolorystyka 0 biały (RAL 9003), zielony (RAL 6019), beżowy (np. z serii produktów Flugger),
• farby odporne na dezynfekcję.
4) roboty końcowe:
a) sprzątanie,
b) uporządkowanie terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302094,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SMK Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5253029031

7.3.3) Ulica: Złota 7/28

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-019

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane