Badanie napełnienia pojazdów i struktury pasażerów na liniach obsługujących gminy ościenne
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413255
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413255/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-30 20:12
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93af4455-d90f-49d1-aea3-53c9958f096a
- Identyfikator
- 5861051214
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-30
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przeprowadzania badań ankietowych
Wykonawcy
1 przyznane
RADOSŁAW MEISSNERLeszno, PL · lot 0
232 470 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413255 z dnia 2026-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Badanie napełnienia pojazdów i struktury pasażerów na liniach obsługujących gminy ościenne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190606287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakręt do Oksywia 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-244
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zkm@zkmgdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zkmgdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zkmgdynia.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Badanie napełnienia pojazdów i struktury pasażerów na liniach obsługujących gminy ościenne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93af4455-d90f-49d1-aea3-53c9958f096a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413255
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00085074
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZKM/ZP/01/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badań zapełnienia pojazdów, badań struktury pasażerów w zakresie rodzaju posiadanego biletu wraz z określeniem relacji przejazdu pasażerów na wskazanych liniach oraz badań wykorzystania biletów okresowych na liniach obsługiwanych przez Zamawiającego w 2026 roku oraz pomiaru napełnienia pojazdów prowadzonych z zewnątrz tj. z wyznaczonych przystanków.
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79311200-9 - Usługi przeprowadzania badań ankietowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232470,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367359,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232470,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Badań Terenowych Radosław Meissner
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6981666657
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232470,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-08| 2026-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |