Modernizacja i budowa sieci teleinformatycznej w 4 salach w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA DŁUGOSZA W WIELUNIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413256
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413256/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-30 20:24
Lokalizacja
Wieluń, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab8ec96a-29a4-4ca8-9227-7dbbfa7efb85
Identyfikator
8321033390
Ostatnia aktualizacja
2026-08-30

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie okablowania komputerowegoUkładanie kabliInstalowanie infrastruktury okablowaniaUrządzenia siecioweOkablowanie siecioweModernizacja sieciSerwery sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

DOMINIK KONIUCHBiskupice 25a, PL · lot 0
61 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413256 z dnia 2026-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i budowa sieci teleinformatycznej w 4 salach w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA DŁUGOSZA W WIELUNIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000191810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Traugutta 12

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dlugosz.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dlugosz.wielun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab8ec96a-29a4-4ca8-9227-7dbbfa7efb85

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i budowa sieci teleinformatycznej w 4 salach w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab8ec96a-29a4-4ca8-9227-7dbbfa7efb85

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413256

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041697/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja i budowa sieci teleinformatycznej w 4 salach w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji", współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.09.02-IZ.00-0003/24-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00488306

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS2.261.330.2025/0003

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 94935,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i budowa sieci teleinformatycznej w 4 salach w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji", współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.09.02-IZ.00-0003/24-00
2) "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowoczesne technologie w transformacji" (realizacja w formule „wybuduj"), obejmujących zamierzenie budowlane: „adaptacja pracowni zawodowych ”.
3) Zakres zadania inwestycyjnego ogranicza się do nieruchomości Zamawiającego: Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza ul. Traugutta 12 98-300 Wieluń.
4) Wszystkie pomieszczenia muszą spełniać zasadę dostępności zgodnie z wytycznymi dotyczącymi realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021 – 2027, a zwłaszcza potrzeb osób z niepełnosprawnościami i SPE.
5) Stan istniejący:
Budynek będący przedmiotem opracowania pełni funkcję społeczną związaną z edukacją, wychowaniem, kulturą.
Istniejące instalacje w budynku:
• elektryczna,
• teletechniczna,
• wodna z wodociągu,
• wentylacja,
• sieć kanalizacji deszczowej
• ścieki odprowadzone do kanalizacji sanitarnej
6) Charakterystyczne parametry sal do wykonaniu robót budowlanych:
W ramach zadania zaplanowano modernizację i budowę sieci teleinformatycznej pod kątem dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zaplanowano modernizację i budowę sieci 4 sal.
7) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a. zakup niezbędnych materiałów i ich dostawę,
b. wykonanie prac budowlanych,
c. uzyskanie wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych, niezbędnych dla wykonania robót budowlanych – jeżeli wymagane przed rozpoczęciem robót budowlanych i po ich zakończeniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314310-7 - Układanie kabli

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

32428000-9 - Modernizacja sieci

48821000-9 - Serwery sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134562,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: tinkloNET Dominik Koniuch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651471045

7.3.4) Miejscowość: Biskupice 25a

7.3.5) Kod pocztowy: 42-436

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane