Remont pomieszczeń w szkołach podstawowych gminy Brodnica

Gmina Brodnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00215088
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00215088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-05 10:35
Lokalizacja
Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-400db95a-1b39-4bc4-a5db-3239e952d0f6
Identyfikator
8741683634
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

3 przyznane

ATM DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL · lot 0
85 000 PLN
ZBIGNIEW KĘDZIORSKIZbiczno, PL · lot 1
55 350 PLN
SŁAWOMIR OTREMBSKICielęta, PL · lot 2
29 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00215088 z dnia 2025-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w szkołach podstawowych gminy Brodnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brodnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mazurska 13

1.5.2.) Miejscowość: Brodnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564941610

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bronica.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brodnica.ug.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/brodnica.ug

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń w szkołach podstawowych gminy Brodnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-400db95a-1b39-4bc4-a5db-3239e952d0f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00215088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00017585/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont pomieszczeń w szkołach podstawowych Gminy Brodnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Pomorza i Kujaw 2021-2027, 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104972

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2025.JK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 158446,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łazienek i przystosowanie ich do uczniów niepełnosprawnych oraz remont sali językowej w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szabdzie
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać w szczególności:
1) Sala językowa:
- wymiana stolarki okiennej i parapetów,
- wymiana istniejącej instalacji elektrycznej na nową,
- montaż lamp oświetleniowych,
- montaż włączników i gniazdek,
- dwukrotne malowanie ścian,
- dwukrotne malowanie sufitu.
2) Łazienki celem dostosowania dla osób z niepełnosprawnością – dla dziewcząt:
- rozebranie ścianek murowanych,
- rozebranie wykładziny ściennej z płytek i położenie nowych płytek,
- rozebranie posadzek z płytek i położenie nowych płytek,
- szpachlowanie ścian wraz z gruntowaniem i dwukrotnym malowaniem,
- szpachlowanie sufitu wraz z gruntowaniem i dwukrotnym malowaniem,
- wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej na nową,
- zamontowanie kabiny sanitarnej WC,
- zamontowanie uchwytów do toalety dla niepełnosprawnych,
- wymiana sedesu ze spłuczką i deską,
- wymiana umywalki porcelanowej z syfonem i baterią,
- wymiana kaloryfera,
- wymiana instalacji elektrycznej na nową,
- montaż lamp oświetleniowych,
- montaż włączników.
3) Łazienki celem dostosowania dla osób z niepełnosprawnością – dla chłopców:
- rozebranie ścianek murowanych,
- rozebranie wykładziny ściennej z płytek i położenie nowych płytek,
- rozebranie posadzek z płytek i położenie nowych płytek,
- szpachlowanie ścian wraz z gruntowaniem i dwukrotnym malowaniem,
- szpachlowanie sufitu wraz z gruntowaniem i dwukrotnym malowaniem,
- wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej na nową,
- zamontowanie kabiny sanitarnej WC,
- zamontowanie uchwytów do toalety dla niepełnosprawnych,
- wymiana sedesu ze spłuczką i deską,
- wymiana umywalki porcelanowej z syfonem i baterią,
- wymiana pisuaru,
- wymiana kaloryfera,
- wymiana instalacji elektrycznej na nową,
- montaż lamp oświetleniowych,
- montaż włączników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 84596,16 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont sali językowej o wymiarach 3,24 m, szer. 5,20 m, dł. 10,20 m w Szkole Podstawowej im. Ziemi Michałowej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać w szczególności:
- wymiana stolarki okiennej,
- zerwanie istniejącej podłogi,
- wykonanie posadzki raz z instalacją,
- ułożenie parkietu,
- montaż lamp oświetleniowych,
- montaż włączników i gniazdek,
- szpachlowanie ścian wraz z gruntowaniem i dwukrotnym malowaniem,
- szpachlowanie sufitu wraz z gruntowaniem i dwukrotnym malowaniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 51332,79 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostosowanie pomieszczeń do sali wyciszeń w Szkole Podstawowej im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać w szczególności:
- wykucie z muru i wstawienie nowych drzwi płytowych,
- wykonanie przeróbek instalacji elektrycznej,
- malowanie tynków, farbą syntetyczną 2-krotnie (z 2-krotnym szpachlowaniem),
- malowanie tynków wewnętrznych farba emulsyjna dwukrotnie ścian i sufitów z przygotowaniem powierzchni,
- malowanie tynków wewnętrznych, farbą olejną dwukrotnie z jednokrotnym szpachlowaniem,
- ścianki działowe z płyt gipsowo-kartonowych na rusztach metalowych, pojedynczych z pokryciem obustronnym,2-warstwowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 22517,62 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATM Deweloper Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8741797906

7.3.3) Ulica: Okrężna 2

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo - Budowlane Zbigniew Kędziorski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8741029774

7.3.3) Ulica: Sumowo 43

7.3.4) Miejscowość: Zbiczno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-305

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59040,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elektro Sławomir Otrembski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8771310777

7.3.3) Ulica: Cielęta, ul. Budowa 13

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2025-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane